Design w ogrodzie

meble do ogrodu

fot. meble do ogrodu

Poszukując w internecie mebli ogrodowych, w wynikach graficznych wyszukiwarki znajdziemy przede wszystkim ciężkie, drewniane ławy i krzesła z wikliny, plastiku lub technorattanu. Większość z nich nie zmieniła swojego designu od co najmniej 20 lat.

Jeżeli zamiast siermiężnych ław oczekujemy nowoczesnych, minimalistycznych, a może nawet futurystycznych mebli ogrodowych, które będą nam służyły przez lata, warto zapoznać się z ofertą producenta VONDOM. Ta hiszpańska marka, znana jest z oryginalnych i trwałych mebli z polietylenu, a jej głównym wyróżnikiem jest unikalny design. Udowadnia to stałą współpracę przy projektowaniu mebli z światowej sławy projektantami jak np. Stefano Giovannoni, Ludovica i Roberto Palomba, Javier Mariscal, Karim Rashid, A-cero czy Ramon Esteve. Meble te pozwalają na budowanie ekskluzywnego otoczenia zarówno w ogrodzie i na tarasie, jak i w jego wnętrzach.

meble tarasowe

fot. meble tarasowe

Vondom w swojej ofercie ma bardzo zróżnicowane produkty – od mebli minimalistycznych, po takie o bardzo nowoczesnych formach. Okazuje się, że w ogrodzie nie jesteśmy skazani na nudne brązy, do wyboru mamy zarówno stonowane barwy jak biel, szarości i beże, jak też intensywne czerwienie, żółcie czy pomarańcze. Dodatkowo większość mebli występuje w opcji podświetlanej żarówkami ledowymi, co daje niesamowity efekt i nastrój szczególnie wieczorem – mówi Katarzyna Barwińska, właścicielka Le Pukka concept store.

Przeczytaj również: Stylowy piknik
meble tarasowe

fot. meble tarasowe

meble tarasowe

fot. meble tarasowe

Wybór mebli do ogrodu zależy nie tylko od naszych potrzeb i stylu życia, ale także od możliwości samego ogrodu czy tarasu. Vandom pozostawia do naszej dyspozycji zarówno mniejsze meble, krzesła, stoliki kawowe i pufy, jak i duże stoły, szezlongi, fotele i lampy idealnie nadające się na letnie przyjęcie w ogrodzie.

meble tarasowe

fot. meble tarasowe

meble tarasowe

fot. meble tarasowe

Najnowsza kolekcja mebli ogrodowych hiszpańskiej marki Vondom dostępna jest dzięki Le Pukka concept store, która oferuje designerskie meble i dodatki do wnętrz. REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)