Designerska kolekcja mebli do pokoju dziecka

Miłośników designu z pewnością zainteresuje najnowsza kolekcja mebli Pinio. Zestaw mebli z serii Parole łączy w sobie subtelny styl klasyczny z popularnym stylem prowansalskim.

Dziecięce meble marki Pinio uwielbiają nie tylko polskie gwiazdy, ale również dziennikarze i blogerzy. Marka stawia na uniwersalny i ponadczasowy design, doskonałą jakość wykonania i dbałość o detal.

pokój dziecka

fot. pokój dziecka

Biel i pastelowe odcienie są ponadczasowe. Dają wytchnienie dla oka i tworzą niepowtarzalny klimat we wnętrzu. Dzięki specjalnym grafikom zaprojektowanym przez projektantów Pinio, które nadrukowuje się na drzwi mebli, aranżacja zyskuje indywidualny charakter. Specjalna technologia montażu pozwala odwrócić drzwi na drugą stronę, gdy nadruki znudzą się dziecku. Wówczas mebel powróci do pierwotnej wersji w kolorze białym.

pokój dziecka

fot. pokój dziecka

Ponadto, na specjalne życzenie meble mogą zostać personalizowane imieniem dziecka. Natomiast osoby ceniące klasykę z pewnością zainteresuje biały zestaw mebli białych z białymi uchwytami, które dają duża swobodę aranżacyjną.
Parole, to kolekcja ponadczasowa, która dzięki wielości brył i funkcjonalności rozwiązań, może służyć dziecku przez wiele lat – od „kołyski“ aż do wieku szkolnego.

pokój dziecka

fot. pokój dziecka

Meble w całości wykonane są z lakierowanej na kolor biały płyty MDF. Uchwyty można dostępne są w trzech wariantach kolorystycznych: białym, zielonym lub toffi. Wersje kolorowe uchwytów dostępne są w opcji z określonym nadrukiem. Lubimy takie wybory!

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)