Designerskie lampy Vita

Estetyka, lekkość i skandynawska prostota. Tak najkrócej można opisać szwedzką markę Vita, której produkty są już dostępne w showroomie Dado Design. Trzy modele lamp EOS, SILVIA I CONIA intrygujące nie tylko subtelnym designem. Są dopracowane nawet w najmniejszym detalu, co czyni z nich nie lada gratkę dla miłośników dobrego wzornictwa.

oświetlenie

fot. oświetlenie

Vita jest duńską marką dostępną na rynku od 2008 roku. Celem kopenhaskich architektów było zaprojektowanie lamp utrzymanych w prostej, skandynawskiej stylistyce i intrygującym wzornictwie. Mimo że Vita jest stosunkowo młodą firmą, już zyskała międzynarodowe uznanie oferując swoje produkty w 25 krajach. W czym tkwi klucz do sukcesu? Wszystkie modele wykonane są z przyjaznych środowisku materiałów fascynują designem oraz atrakcyjną ceną.

W niebiańskim stylu
Lampa EOS jest kompozycją oddającą subtelny charakter i lekkość wykonania. Dostępna w trzech rozmiarach, doskonale zintegruje się z wnętrzem nadając mu przytulnego, a zarazem eleganckiego wyrazu. Konstrukcja oświetlenia, bazująca na lekkim papierowym stelażu pokrytymi gęsimi piórami, tchnie lekkość w nawet najbardziej surowe pomieszczenie. Dzięki delikatnej strukturze abażuru, intensywne światło zostaje stłumione piórkami rzucając we wnętrzu intymny cień. EOS jest propozycją dla tych, których interesuje oryginalny i zarazem ekologiczny design.

oświetlenie

fot. oświetlenie

Natura w Twoim domu
SILVIA i CONIA to lampy w kształcie przypominającym szyszkę. Jest to propozycja dla kreatywnych pasjonatów DIY, ponieważ można je samemu złożyć. Montaż wszystkich elementów nie zajmuje więcej niż 20 minut. Dostępne są w dwóch rozmiarach i występują w wersji białej oraz czarno-złotej. Mogą zostać standardowo zawieszone bądź umieszczone na podstawie. Stanowić będą doskonały element wyposażenia w domu i w restauracji.

EOS, SILVIA i CONIA wykonane są z łatwoprzetwarzalnych materiałów, co stanowi odzwierciedlenie koncepcji eko produktów. Dodatkowo są zgrabnie opakowane, dzięki czemu wygodne w transporcie. Intrygują kształtem i przystępną ceną. Pozwolą w pełni zrelaksować się w domowym zaciszu. REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)