Dołącz do budującej społeczności i odbierz atrakcyjne rabaty!

aplikacja

fot. aplikacja

Budowa domu to nie tylko wyzwanie organizacyjne, ale często również niezapomniana przygoda. Aplikacja Budogram.pl powstała po to, aby uchwycić te chwile i dzielić się nimi z innymi. Na zachętę użytkownicy aplikacji otrzymają atrakcyjne rabaty na produkty marki Wienerberger.

Sposób funkcjonowania aplikacji w pewnym stopniu przypomina bardzo popularny w ostatnim czasie serwis Instagr.am. Jednak Budogram to nie tylko aplikacja do gromadzenia i przeglądania dzienników budowy domów. Jej ważnym elementem są również walory edukacyjne – użytkownicy mogą dyskutować i komentować na bieżąco postępy budowy swojego domu. W ten sposób tworzy się społeczność osób, które są w trakcie budowy domu lub w najbliższym czasie planują rozpocząć taką inwestycję.

Wzajemna komunikacja pomiędzy inwestorami umożliwia szybszą i bardziej efektywną budowę. Użytkownicy doradzają sobie nawzajem i proponują konkretne rozwiązania techniczne. Powstaje społeczność, z którą można się podzielić swoimi budowlanymi sukcesami, ale też poprosić o radę w trudnych momentach. W

Zobacz również: Izolacja przed wodą
aplikacja

fot. aplikacja

tym celu zostało również stworzone forum dyskusyjne, na którym będą się pojawiać dyskusje dotyczące każdego aspektu budowy domu – od formalności związanych z kupnem działki aż po kwestie związane z robotami wykończeniowymi.

Budogram.pl to także baza wiedzy z zakresu budowy domu. Użytkownicy znajdą tu nie tylko informacje o konkretnych produktach, ale również porady m.in. z dotyczące prawa budowlanego.

Zobacz również: Kupno czy budowa domu?

Każdy użytkownik, który pobierze aplikację na swój telefon otrzyma specjalny kod rabatowy uprawniający do zniżki na zakupy produktów Wienerberger. Łącznie użytkownik może otrzymać rabat trzykrotnie, a suma zniżek wyniesie nawet 2750 zł!

Zachęcamy do pobrania aplikacji ze strony Budogram.pl. Aplikacja jest dostępna na urządzenia z systemem operacyjnym Android lub iOS.REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)