Dom w świątecznej oprawie

Tradycyjne motywy, szlachetne kolory luz zaskakujące formy – to cechy świątecznych dekoracji ze specjalnej kolekcji marketów Praktiker. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie – zarówno tradycjonaliści, jak i ci, który lubią niekonwencjonalne rozwiązania.

dekoracje świąteczne

fot. dekoracje świąteczne

Przeczytaj również: Oświetlenie w stylu Glamour

Co roku obiecujemy sobie, że tym razem z dużym wyprzedzeniem rozpoczniemy świąteczne przygotowania. W praktyce i tak kończy się zakupami na ostatnią chwilę. Jednak to, co możemy zrobić wcześniej – to przemyśleć, w jakim stylu pragniemy udekorować nasz dom i choinkę.

dekoracje świąteczne

fot. dekoracje świąteczne

Jak zawsze trafione będą dekoracje w tradycyjnym stylu. Pewne symbole są bożonarodzeniowym „must have”. Bo kto mógłby odmówić dzieciom np. choinki? Drzewko zarówno żywe, jak i sztuczne kupimy w marketach Praktiker. Znajdziemy tu również wszystko, czego potrzebujemy do jego przystrojenia. Nowością w ofercie są: czerwone bombki z podświetleniem LED, zawieszki na choinkę w kształcie renifera oraz białe sowy z miękkiej tkaniny. Zakupy w jednym miejscu pozwolą zaoszczędzić czas i uniknąć przedświątecznej gorączki – podkreśla Katarzyna Skąpska, ekspert firmy Praktiker.

Wnętrze pełne magii
Święta jednak nie kończą się na ubraniu choinki Pozostaje jeszcze dekoracja wnętrza i stołu na wigilijną kolację, tak by panowała magiczna atmosfera. Obrusy, bieżniki, poszewki na poduszki i koce ze świątecznymi motywami kupimy także w markecie.

Przedświąteczny czas to dobra okazja, by wspólnie z dziećmi przygotować dom na święta. Ich wyobraźnia i kreatywność pozwolą nam stworzyć niepowtarzalny styl. A tych, którzy szukają gotowych i modnych rozwiązań – zachęcam do konwencji „white christmas”, gdzie śnieżna biel przeplata się z blaskiem kryształów i srebra. Sięgnijmy po nią dekorując zarówno choinkę ozdobami choinkowymi, stół, jak i wnętrze. Jej uzupełnieniem mogą być mocne kolory kojarzące się z Bożym Narodzeniem, czyli czerwień, złoto i zieleń – mówi Katarzyna Skąpska.

dekoracje świąteczne

fot. dekoracje świąteczne

dekoracje świąteczne

fot. dekoracje świąteczne

REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)