Domowe wnętrze pełne świątecznego klimatu

dekoracje

fot. dekoracje

Bożonarodzeniowy klimat chętnie podkreślamy choinką, ozdobami w postaci mikołajów i reniferów, a także kolorowymi lampkami. Na szczęście asortyment dodatków jest na tyle szeroki, że każdy może swobodnie decydować o tym, jak ma wyglądać jego mieszkanie. A może by w tym roku postawić na coś nietypowego?

Przeczytaj również: Meble stylowe

Z reguły lubimy otaczać się przedmiotami, które przypominają nam o Świętach. Aranżacja wnętrza w klimacie Bożego Narodzenia to już nie tylko ceramiczne figurki i bombki, ale także poszewki na poduszki, narzuty i zasłony. Do tego grona mogą dołączyć także rolety, które stanowią ważny i reprezentacyjny element dekoracyjny naszego mieszkania.

Dekorator on-line

dekoracje

fot. dekoracje

Jeżeli chcemy, by nasze rolety oddawały klimat Bożego Narodzenia, nie musimy decydować się wyłącznie na czerwone czy ciemnozielone modele. Internetowy sklep e-lotari.pl oferuje produkty w pełnej gamie kolorystycznej, a Dekorator Lotari pozwala na wybór woru w zależności od preferencji. Istnieje możliwość zamówienia rolety na wymiar, a także wyboru rodzaju tkaniny i zastosowanego mechanizmu. Możemy więc zdecydować się na dowolny, wybrany przez siebie model okraszony ulubionym świątecznym motywem, a następnie zamówić roletę z dostawą do domu.

Na miarę Świąt
Ozdabiając okno, możemy sięgnąć po TAG=lampki, stroiki ze świecami czy wszelkie inne dekoracje świąteczne, które lubimy i chętnie wykorzystujemy, nie tylko w okresie świątecznym. Dokonując zaś wyboru wzoru rolet, możemy zdecydować się zarówno na tradycyjne gwiazdki, renifery czy choinki, a także nawiązać wzorniczo do tych motywów, który mamy już w mieszkaniu – na przykład na zasłonach czy obrusie. W ten sposób nasze wnętrze będzie idealnie skomponowane, a my – zadowoleni z efektu.
REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)