Domowy ogródek

donice

fot. donice

Zima nie sprzyja pasji ogrodniczej. Najchętniej czekamy do pierwszych dni wiosennych z organizowaniem domowego ogródka zielarskiego. Czy jednak nie ma zimą ratunku dla nieuleczalnie uzależnionych od własnoręcznie uprawianych roślin?

Nasz domowy ogródek nie musi być zorganizowany w przestronnej oranżerii. Wystarczą dobre chęci, niewielka łopatka, ziemia doniczkowa oraz pomysłowe donice.

donice

Przeczytaj również: Łazienka na poddaszu

fot. donice

Takie designerskie pojemniki możemy znaleźć w sklepie z wyposażeniem wnętrz Myin.pl. Proste i minimalistyczne doniczki od Sagaform z pewnością nadadzą się do uprawiania kuchennych ziół. Świeża bazylia lub oregano są niezbędnym elementem sztuki kulinarnej. Nie musimy poświęcać im zbyt wiele uwagi. Wystarczy pilnować wilgotności powietrza i dozować intensywne światło słoneczne. Potrójny ceramiczny zielnik z pewnością będzie stanowić spaniałą ozdobę kuchennego blatu.

Rośliny w domu stanowią nie tylko dekorację wnętrz, ale także zaopatrują nas w tlen, regulują wilgotność powietrza, zwalczają wirusy i zarodniki grzybów, a także pochłaniają szkodliwe substancje. Aranżując nasz domowy ogródek warto puścić wodze fantazji i wybrać kolorowe donice, ozdobione w zwariowane motywy. Ciekawą propozycją są pojemniki z dziuplą i wystającą z niej wiewiórką. Taka ciekawa propozycja marki Qualy z pewnością będą niepowtarzalną i wesołą dekoracją domowego wnętrza.

Nie usychaj z tęsknoty za wiosną, miej ją dla siebie już teraz!
Więcej na: www.myin.pl

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)