Domy marzeń, czyli domy na każdą kieszeń

Niemiecka firma ArtHauss, lider w branży domów energooszczędnych, zadebiutowała na polskim rynku. Firma utworzyła z polskim inwestorem spółkę joint venture – ArtHauss Poland. Nowy oddział potentata wprowadzi na rynek unikatową ofertę budowy domu energooszczędnego, wyposażonego w szereg najwyższej jakości urządzeń energooszczędnych typu wentylacja z rekuperacją, panele fotowoltaiczne, kolektory słoneczne, pompę ciepła, turbinę wiatrową w cenie standardowej 2160,00zl/m2 brutto domu- czyli PREMIUM W STANDARDZIE!

dom

fot. dom

Przeczytaj również: Wodne ogrzewanie podłogowe

Niewątpliwie spowoduje to rewolucję rynku budowlanym w Polsce. Mottem firmy jest urzeczywistnianie marzeń o domu idealnym, czyli takim, na którego utrzymanie będzie stać każdego.
Polski odział – ArtHauss Poland – będzie realizował i rozwijał swoją działalność w oparciu o wieloletnie doświadczenie, profesjonalną kadrę inżynierów oraz słynną niemiecką jakość. Innowacyjne technologie stosowane przez ArtHauss Poland ułatwią rozwiązanie wielu ważnych kwestii zarówno na etapie projektowania, jak i budowy inteligentnego domu.

Wysoka jakość w przystępnej cenie
Domy ArtHauss produkowane są na bazie wysokiej jakości konstrukcji stalowych, których poszczególne elementy są ocynkowane, a tym samym odporne na działanie korozji. Profesjonalna kadra wykonawców oraz precyzyjność wykonywanych usług sprawia, że możliwa jest realizacja inwestycji z dokładnością do 1 mm, dysponując w 100% powtarzalnymi komponentami do budowy domów. Wysoką jakość produkcji i materiałów potwierdza 100 letnia gwarancja i spełnienie normy: PN-88/H-84020 St4V oraz przyznane firmie ArtHauss: Deklaracja Zgodności oraz Europejski Znak CE.

„W myśl zasady, że to wymagania i oczekiwania klientów wyznaczają kierunek naszego działania, a każdy wykonany wyrób powinien stanowić rekomendację dla przyszłego odbiorcy wierzymy, że dzięki partnerstwu ze znaną i cenioną zagraniczną marką ArtHauss mamy szansę wprowadzić na polski rynek budowlany nową jakość produktów i usług. Nasz niemiecki współzałożyciel jest nie tylko liderem w branży, ale i podziela aspiracje naszej spółki – by urzeczywistniać marzenia naszych klientów o pięknym i energooszczędnym domu. Biorąc pod uwagę dynamiczny rozwój ArtHauss zaledwie na przestrzeni ostatniej dekady jestem przekonany, że to partnerstwo w połączeniu z imponującą ofertą, pozwoli zaoferować klientom fachowe i rzetelne usługi w bezkonkurencyjnej cenie” – komentuje powstanie i plany rozwoju spółki ArtHauss Poland, Prezes Zarządu, Sebastiana Myśliwiec.

Nowe przedsięwzięcie niemieckiej marki ArtHauss z pewnością przyniesie ożywienie na rynku budowlanym w Polsce. Czerpiąc z wieloletniego doświadczenia niemieckiej firmy, nowa polska spółka joint venture – ArtHauss Poland- będzie mogła kontynuować politykę zagranicznego partnera, oferując budowę najwyższej jakości energooszczędnych domów w przystępnej cenie.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)