Dorota Jarodzka-Śródka nominowana do tytułu Człowiek Roku 2011

Archicom

fot. Archicom

Kapituła Konkursu Człowiek Roku organizowanego przez portal tuWroclaw.com wyłoniła nominowanych do nagrody w kategoriach: Biznes, Kultura i Sport. W kategorii Biznes jedną z pięciu nominacji otrzymała Prezes Zarządu Archicom Holding, Dorota Jarodzka-Śródka.

O wyborze nominowanych decydowały innowacyjność produktów i usług, jakość zarządzania zasobami ludzkimi, uzyskane certyfikaty i wyróżnienia, działalność społeczna i charytatywna oraz osobisty wpływ kandydata na rozwój firmy. Ostatecznego wyboru Człowieka Roku 2011 dokona Kapituła. Laureata poznamy podczas gali finałowej, która odbędzie się 1 lutego 2012 r. Nagrodę przyzna jedenastoosobowa Kapituła, pod przewodnictwem Rafała Dutkiewicza.

Głos mają również internauci, którzy mogą wyrazić swoją opinię na stronie konkursu. Do czwartku 26 stycznia 2012 r. trwa głosowanie w kategorii Nagroda Internautów. Swój głos można oddać na portalu tuWroclaw.com.

Dorota Jarodzka Śródka jest założycielem firmy Archicom oraz spółek zależnych, odpowiedzialnych za niemal wszystkie procesy realizacji projektów budowlanych, projektowych i deweloperskich. Firma koncentruje swoją działalność we Wrocławiu, gdzie zbudowała silną pozycję jako deweloper i partner biznesowy.

To dla mnie i dla Archicomu ważne wyróżnienie – podkreśla Dorota Jarodzka-Śródka. – Cieszę się, że nasza działalność i zaangażowanie w życie społeczne miasta zostały dostrzeżone. Nominacja zbiegła się z dwudziestopięcioleciem działalności firmy. Przez ten czas zbudowaliśmy wiele obiektów użyteczności publicznej i mieszkań. Zaoferowaliśmy Wrocławianom nie tylko lokale mieszkalne, ale i przestrzenie sprzyjające integracji i nawiązywaniu relacji międzyludzkich. Chcemy nadal dawać miastu to, co robimy najlepiej i czego ono potrzebuje – dodaje prezes Archicom Holding.

Zobacz film informacyjny o nowym osiedlu Grupy Archicom: Olimpia Port Wrocław

logo

fot. logo

Firma zdobyła 40 nagród, przynależy do prestiżowych organizacji. W przestrzeń miasta wprowadza elementy sztuki („Pociąg do Nieba”, rzeźby miejskie – „Mama i ja” Janusza Klekota, „Pod jabłonią” Alojzego Gryta). Z 260.000 mkw nowoczesnej powierzchni biurowej we Wrocławiu Archicom zaprojektował ponad 40%, z czego niemal wszystkie są zlokalizowane w centrum miasta. Na koncie ma 130 zrealizowanych inwestycji, 2200 wybudowanych mieszkań.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)