Drzwi do nowocześnie urządzonej łazienki

łazienka

fot. łazienka

Wybierając drzwi do łazienki warto znaleźć takie, które nie tylko zapewnią odpowiednią wentylację pomieszczenia, ale także będą stanowić elegancki element domowego wystroju. W nowoczesnych aranżacjach warto zastosować skrzydła drzwiowe, w których zrezygnowano z otworów wentylacyjnych czy tulei, na rzecz dyskretnego podcięcia.

Łazienki coraz częściej przypominają przestronne salony kąpielowe. Urządzając je poszukujemy oryginalnych dodatków, armatury o nietypowym wzorze, eleganckich mebli i oświetlenia. Istotną rolę pełnią odpowiednio dobrane drzwi. Kolekcja PASSO firmy POL-SKONE to bardzo efektowne modele fornirowane lub pokryte powierzchnią LAMISTONE. Zastosowane w drzwiach eleganckie przeszklenia zapewniają prywatność, a dyskretne podcięcie wentylacyjne umożliwi przepływ powietrza.

Idealnie dopasowane

Przeczytaj: Moda na kolor
Drzwi PASSO model W05

fot. Drzwi PASSO model W05

W aranżacjach nowoczesnych łazienek bardzo często wykorzystywane są naturalne materiały takie jak drewno, szkło czy kamień. Właściwie skomponowane, dobrej jakości elementy wykończeniowe tworzą niepowtarzalny klimat wnętrza. Ciekawe faktury ścienne są idealnym tłem dla designerskich, wielkogabarytowych umywalek, osadzonych na blacie z drewna egzotycznego. W takich stylizacjach doskonale sprawdzą się drzwi z kolekcji PASSO firmy POL-SKONE. Naturalny fornir ociepli wnętrze łazienki nadając mu przytulności. Widoczna faktura i usłojenie drewna pozwoli dopasować drzwi do pozostałych elementów wyposażenia tego pomieszczenia. Zastosowane w tym modelu dyskretne podcięcie gwarantuje właściwą cyrkulację powietrza i zapobieganie gromadzeniu się wilgoci. Subtelne przeszklenia podkreślają minimalistyczną aranżację, dając równocześnie poczucie prywatności. Z kolei w pomieszczeniach, które pozbawione są dostępu do naturalnego światła dziennego sprawdza się modele z kolekcji PASSO o większej płaszczyźnie przeszklenia. Dzięki nim doświetlimy i powiększymy optycznie łazienkowe wnętrze.

PASSO – krok w nowoczesność
Kolekcja PASSO firmy POL-SKONE obejmuje 7 modeli drzwi wykonanych w systemie bezprzylgowym. Dzięki temu ościeżnica i skrzydło są idealnie do siebie dopasowane, a zawiasy zupełnie niewidoczne. Drzwi z tej kolekcji doskonale wpasują się w przestrzenie, w których duży nacisk kładziemy na estetykę elementów użytkowych. W zależności od wielkości pomieszczenia i własnych preferencji można zdecydować się na jeden z 6 wariantów przeszklenia. W ofercie można znaleźć także wersję fornirowaną lub pokrytą okleiną LAMISTONE.
Skrzydła w wersji fornirowanej występują w 8 kolorach. Jaśniejsze wybarwienia drzwi z limby, klonu i dębu europejskiego sprawdzą się w pomieszczeniach, w których dominują intensywne i zdecydowane barwy. Cappuccino, teak i jasny orzech przełamią wystrój łazienek o jasnych i stonowanych ścianach i sprawią, że będą bardziej przytulne. Z kolei zdecydowany heban, mokka i ciemny orzech to idealny akcent w nowoczesnych przestrzeniach, w których króluje szkło i metal.

Modele pokryte powłoką LAMISTONE zabezpieczają drzwi przed wycieraniem i działaniem środków chemicznych, polecane są do miejsc użyteczności publicznej. Dostępne są w neutralnym kolorze bieli oraz kolorach naturalnego drewna: białego dębu, orzecha, wenge i mahoniu.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)