Drzwi łamane – sprytne rozwiązanie do małego wnętrza

drzwi łamane

fot. drzwi łamane

Modne wnętrza to przestrzenie otwarte. Są jednak takie pomieszczenia w domu, które muszą być zamykane, np. łazienka i sypialnia. Zamknięcie drzwi tworzy atmosferę intymności i swobody.

Tradycyjne drzwi skrzydłowe mogą być przyczyną problemów funkcjonalnych np. blokując przejście do innego pomieszczenia. W takim przypadku idealnie sprawdzą się drzwi łamane, lub przesuwne, które łączą praktyczność z prostym, ale efektownym designem.

Producent drzwi Invado, wprowadził do swojej oferty drzwi łamane przeszklone. Prostokątna szyba typu satinato dodatkowo doświetli małe wnętrze. Drzwi dostępne są w okleinie enduro oraz eco – fornir aż w 19 kolorach, dzięki czemu bez trudu można dopasować je do swojego wnętrza.

Przeczytaj również: Kamień szybko, tanio i przyjemnie

INVADO Sp z. o.o. jest jednym z najprężniej rozwijających się producentów stolarki drzwiowej oraz listew przypodłogowych i wykończeniowych z MDF i klejonki sosnowej w Polsce oraz wiodącym dostawcą komponentów dla przemysłu meblarskiego. Swoją pozycję rynkową buduje w oparciu o dwudziestoletnie doświadczenie oraz nieustanne inwestycje w technologię, ludzi i doskonalenie jakości. Na tle konkurencji firmę wyróżnia technologia INVADO, czyli innowacyjna metoda okleinowania drzwi, polegającą na łączeniu okleiny poza krawędzią przylgi. Ma ona znaczący wpływ na estetykę wykończenia, bezpieczeństwo użytkowania oraz wieloletnią jakość produktów.REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)