Drzwi przejściowe – ozdoba każdego wnętrza

drzwi wewnętrzne

fot. drzwi wewnętrzne

Przeszklone drzwi wewnętrzne łazienki, praktyczna przegroda w budynku biurowym czy garderobie – drzwi przejściowe mają wiele zastosowań i sprawdzają się niemal w każdym wnętrzu. Uniwersalność takiego rozwiązania umożliwia tworzenie konstrukcji o różnorodnej kolorystyce i funkcjonalności dostosowanej do potrzeb danego pomieszczenia.

Drzwi przejściowe, które z powodzeniem mogą zastąpić tradycyjne drzwi, to coraz bardziej popularne rozwiązanie we współczesnej architekturze wnętrz. Ich niewątpliwą zaletą jest możliwość prostej i szybkiej zmiany charakteru pomieszczenia, poprzez jego podział lub otwarcie. W ten sposób możemy kształtować i tworzyć dopasowaną do naszych wymagań przestrzeń. Drzwi przejściowe doskonale sprawdzają się zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i w obiektach biurowych.

drzwi wewnętrzne

fot. drzwi wewnętrzne

Indywidualny charakter wnętrza
Dostępne na rynku rozwiązania pozwalają na stworzenie wnętrza o bardzo indywidualnym charakterze, w którym poszczególne elementy nadają pomieszczeniu wyjątkowego klimatu. Przykładem takiego rozwiązania jest system Strong, który jest nowością w ofercie polskiej marki Alwood, oferującej wysokiej jakości aluminiowe systemy meblowe. – Na bieżąco śledzimy najnowsze trendy aranżacyjne i dopasowujemy do nich nasze systemy, dzięki czemu możemy sprostać wymaganiom odbiorców. Naszym najnowszym produktem jest uniwersalny system STRONG – mówi Agnieszka Jeznach, Dyrektor Marki Alwood – System STRONG, bazujący na wysokiej jakości profilach aluminiowych, przeznaczony jest do wykonywania konstrukcji drzwi przejściowych z różnorodnymi rodzajami wypełnienia. W zależności od upodobań odbiorcy i od wybranego wykończenia, drzwi mogą być wykonane w stonowanej lub też bardziej ekspresyjnej stylistyce – dodaje Agnieszka Jeznach. Drzwi wejściowe systemu Strong, dzięki szerokim możliwościom aranżacyjnym, zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Konstrukcje tego systemu bardzo efektownie komponują się ze szkłem, umożliwiając stworzenie drzwi charakteryzujących się niepowtarzalnym designem. Wypełnienie może być wykonane zgodnie z wymaganiami odbiorców, tworząc np. przeszkloną ścianę, nadającą wnętrzu lekkość i przestronność. Ciekawe efekty wizualnie z pewnością przyniesie zastosowanie drzwi z drewnianymi elementami, dzięki czemu wykreujemy pomieszczenie o nieco bardziej tradycyjnym charakterze.

Wysoka jakość wykończenia
Przy wyborze drzwi przejściowych należy zwrócić uwagę na jakość wykończenia, która ma znaczący wpływ na estetykę i trwałość całej konstrukcji. W przypadku systemów wykorzystujących aluminium, wyznacznikiem jakości jest produkcja zgodna z wymaganiami certyfikatu QUALANOD, który posiadają profile systemów Alwood. Przekłada się to na wysoką odporność antykorozyjną profili i na zachowanie szlachetnego blasku aluminium przez długi czas.

Drzwi wejściowe, wykorzystujące różnorodne materiały, takie jak szkło, drewno, metal oraz ich połączenia, to ważny element zabudowy wnętrz. Jest to także doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących atrakcyjny design i funkcjonalność. Szeroki asortyment dostępnych akcesoriów, wypełnień i kolorów wykończenia umożliwia stworzenie konstrukcji, która będzie stanowić prawdziwą ozdobę naszego pomieszczenia.REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)