Drzwi stalowe ECO WIŚNIOWSKI

Drzwi zewnętrzne

fot. Drzwi zewnętrzne

Przy dopasowywaniu drzwi do pomieszczeń gospodarczych czy garażu problemem był dotychczas okrojony wybór kolorystyczny: biały, szary lub srebrny. Teraz za sprawą nowej serii drzwi stalowych płaszczowych ECO firmy Wiśniowski, dostępnych w niemal nieograniczonej palecie barw, możemy swobodnie aranżować estetykę garaży i pomieszczeń gospodarczych.

Drzwi stalowe płaszczowe ECO firmy WIŚNIOWSKI to dowód, że ekonomiczny charakter rozwiązań wcale nie oznacza ograniczenia funkcjonalności, czy obniżenia walorów związanych z designem. Dzięki możliwości indywidualnego wyboru koloru drzwi ECO firmy Wiśniowski mogą być swobodnie dopasowywane do wyglądu fasady, jak również pomieszczeń wewnątrz budynku. Starannie dobrana gama oklein oraz możliwość malowania proszkowego na dowolny kolor z palety RAL, w połączeniu z wysoką jakością użytych materiałów sprawi, że wejścia do pomieszczeń gospodarczych będą cieszyć domowników eleganckim wyglądem przez długie lata.

Stalowe, stylowe, bezpieczne

Drzwi stalowe

fot. Drzwi stalowe

Drzwi ECO firmy WIŚNIOWSKI są przeznaczone do montażu zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Skrzydła są wykonywane z blachy stalowej ocynkowanej dodatkowo zabezpieczonej powłoką poliestrową, odporną na działanie warunków zewnętrznych i mechanicznych lub malowane proszkowo.

Standardowo w komplecie z ościeżnicami występują w kolorach szarym lub białym. Na indywidualne życzenie zamawiającego mogą być pomalowane na dowolny odcień z palety RAL. Drzwi ECO dostępne są również w dwóch modnych wzorach oklein drewnopodobnych: „złoty dąb” i „orzech” – identycznych z tymi, które firma Wiśniowski stosuje przy produkcji okien i bram garażowych.

Drzwi ze skrzydłami o grubości 64 mm cechują się optymalną stabilnością i sztywnością, zaś solidne zawiasy gwarantują bezawaryjne użytkowanie. Standardowo jeden z zawiasów jest zaopatrzony w sprężynę domykającą, dzięki czemu zamykają się bezgłośnie.

Drzwi stalowe

fot. Drzwi stalowe

W zależności od szerokości przejścia można wybrać odpowiednie rozwiązanie spośród wersji jednoskrzydłowych jak i dwuskrzydłowych, które osiągają maksymalne wymiary nawet 1250×2500 mm oraz 2500×2500 mm w przypadku dwóch skrzydeł. Oprócz drzwi z pełnymi skrzydłami, dostępne są również wykonania z przeszkleniami o wymiarach od 450×660 mm do 550x1000mm. Całość oferty uzupełniają eleganckie klamki w kolorze czarnym, białym lub ze stali nierdzewnej. Drzwi ECO przeznaczone do montażu na zewnątrz budynku są dodatkowo wyposażone w próg i okapnik odprowadzający wodę deszczową.

Zewnętrzne i wewnętrzne drzwi stalowe ECO firmy WIŚNIOWSKI
Firma WIŚNIOWSKI posiada w swojej ofercie drzwi stalowe płaszczowe ECO, wykonywane jako zewnętrzne lub wewnętrzne. Sprawdzą się idealnie zarówno jako boczne wejście do domu, garażu, jak i drzwi wewnętrzne. Jest to bardzo elastyczne rozwiązanie w atrakcyjnej cenie, łączące szerokie możliwości dopasowania z wysoką trwałością. Drzwi są standardowo malowane proszkowo na kolor RAL 7035 lub 9016. Dodatkowo, na życzenie klienta, mogą uzyskać dowolny odcień lub atrakcyjną, drewnopodobną powierzchnię. Są produkowane w wersjach jednoskrzydłowej i dwuskrzydłowej, z przeszkleniami lub bez. Skrzydła z blachy stalowej ocynkowanej, powlekanej poliestrem lub malowanej proszkowo gwarantują optymalną stabilność i sztywność, zaś solidne okucia zapewniają bezawaryjne użytkowanie.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)