Drzwi wewnętrzne do każdego pomieszczenia

drzwi wewnętrzne

fot. drzwi wewnętrzne

Tetyda to w mitologii greckiej morska bogini, matka potężnego i nieśmiertelnego Achillesa. Nie bez przyczyny dostępna w salonach RuckZuck kolekcja drzwi z grupy Modern nosi taką właśnie nazwę.

Skrzydła drzwiowe Tetyda wykonane na bazie konstrukcji „Classen Hybryda” charakteryzują się 3-krotnie większą sztywnością, pokryte obustronnie płytą drewnopochodną. Ponadto wykończone okleiną „Classen Iridium” na długo zachowują estetyczny wygląd, gdyż są bardziej odporne na ścieranie i zarysowania.

drzwi wewnętrzne

fot. drzwi wewnętrzne

Więcej modeli, większe możliwości
Kolekcja Tetyda poza wyjątkową trwałością wyróżnia się również największą ilością dostępnych modeli. Różne wariacje kolorów, ilości i rozmieszczenia przeszkleń oraz aluminiowych listew dają możliwość dopasowania drzwi do każdego wnętrza. Możemy wybierać spośród skrzydeł drzwiowych pełnych, z sześcioma aluminiowymi listwami, z sześcioma przeszkleniami, z czterema przeszkleniami i dwoma listwami aluminiowymi oraz z dwoma przeszkleniami i czterema listwami aluminiowymi.

Model z dwoma przeszkleniami i czterema listwami występuje ponadto w dwóch różnych wersjach – ze szkleniem bezpiecznym w środkowej części skrzydła drzwiowego lub na jego brzegach. Między innymi dzięki temu drzwi z kolekcji Tetyda sprawdzą się w różnych pomieszczeniach – mówi Maciej Sporek, Product Manager w firmie Classen-Pol.

drzwi wewnętrzne

fot. drzwi wewnętrzne

W łazience i sypialni skrzydła drzwiowe pełne lub z mniejszą liczbą przeszkleń zapewnią odpowiedni stopień prywatności. Natomiast w salonach i pokojach z małą ilością okien najlepiej sprawdzą się modele z sześcioma przeszkleniami, które wpuszczą do wnętrza więcej światła. Zróżnicowanie kolorystyczne od ciemnego wenge, przez naturalny cedr, po jasny dąb bielony pozwala na dobranie odpowiedniej barwy skrzydła drzwiowego do każdego typu aranżacji. Wartości estetycznych dodają im szyby estriado oraz zaokrąglone krawędzie o profilu przylgi R. Do drzwi z kolekcji Tetyda dobierzemy ościeżnice New Arcus, Standard 2-pack, Arcus, Regulowana – dostępne w RuckZuck.

Grupa Modern składa się z trzech kolekcji skrzydeł drzwiowych: Tetyda, Andromeda i Demeter. Wszystkie, z nazwami zaczerpniętymi z mitologii greckiej, charakteryzują się eleganckim designem oraz nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Dzięki temu grupa Modern marki Classen to drzwi nie tylko piękne, ale również wyjątkowo wytrzymałe. Fachowy personel salonów RuckZuck pomoże nam wybrać z bogatego wyboru skrzydeł drzwiowych, podłóg i materiałów uzupełniających. Sieć zapewnia również transport wybranych produktów oraz na życzenia klienta wskaże najlepszą ekipę montażową.

RuckZuck.biz Sp. z o.o.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)