Drzwi wewnętrzne w klasycznej bieli

Biel, to kolor kojarzony ze stylem klasycznym. Charakteryzuje ją uniwersalność i wytworna elegancja. Doskonale prezentuje się zarówno w roli barwy przewodniej jak i subtelnego dopełnienia.

Drzwi wewnętrzne BIANCO są najnowszą propozycją od firmy INVADO. Stylowe i proste wzornictwo doskonale pasuje do wnętrz nowoczesnych i stylizowanych. Harmonijne, a jednak wymykające się sztywnym ramom geometrycznego porządku. Nowa kolekcja INVADO z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom przestronnych, otwartych wnętrz. Część modeli w kolekcji BIANCO, posiada dużą powierzchnię przeszklenia. Szyba SATINATO pozwala na swobodną grę światła. Osoby ceniące prywatność zainteresuje pełna wersja drzwi BIANCO. Pełne skrzydła drzwiowe sprawdzą się w aranżacji gabinetu i sypialni.

***
Firma INVADO to jeden z najdynamiczniej rozwijających się producentów drzwi wewnętrznych w Polsce, autor własnej, opatentowanej technologii okleinowania, laureat prestiżowych nagród branżowych. Drzwi z oferty INVADO łączą cechy nowoczesnego i tradycyjnego designu z troską o środowisko.
Więcej o produktach Invado na: www.invado.pl/produkty/drzwi-wewnetrzne

Zobacz również: Girlandy i paski dekoracyjne
Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)