Drzwi wewnętrzne wytłaczane

sypialnia

fot. sypialnia

Stolbud prezentuje kolekcję wytłaczanych drzwi wewnętrznych wewnętrznych z ciekawymi układami przeszkleń. Linia Natural w klasycznych odcieniach drewna przypadnie do gustu wielbicielom oryginalnego wzornictwa, którzy cenią tradycyjny produkt w atrakcyjnej oprawie.

Spośród szerokiej oferty drzwi szukamy takich, które będą idealnie współgrały z aranżacją wnętrza. Dokonując ich wyboru kierujemy się przede wszystkim wzornictwem i materiałem, z którego są wykonane. Skrzydła drzwiowe z naturalnego drewna cieszą się zaufaniem od lat, ponieważ wyraźne usłojenie i klasyczne kolory wpisują się w prawie każdą przestrzeń. Specjalnie dla osób ceniących ten surowiec firma Stolbud Włoszczowa przygotowała ofertę drewnianych drzwi wewnętrznych w naturalnych odcieniach. Produkty z kolekcji Natural wyróżniają się niebanalnymi, wytłoczonymi wzorami oraz nietypowymi kompozycjami przeszkleń.

Stylowa naturalność
Drzwi z kolekcji zostały nazwane polskimi miastami. Modele (Poznań, Kraków, Sopot, Opole, Gdynia) różnią się zdobieniami i rozmieszczeniem przeszkleń. Ciekawe układy szyb dodają drzwiom finezji i eleganckiego wyglądu. Możemy zamontować skrzydła drzwiowe pełne bądź z jednym przeszkleniem w pomieszczeniach, w których zależy nam na zachowaniu prywatności np. w łazience lub sypialni. Natomiast w pokojach pełniących funkcje reprezentacyjne sprawdzą się skrzydła drzwiowe z większą ilością szyb w ciekawych kompozycjach. Modele z wieloma przeszkleniami z powodzeniem zastosujemy także w biurze bądź gabinecie. Istnieje możliwość wstawienia w drzwi witraży, szyb ornamentowych, fusingowych lub zastosowania naklejanych aplikacji. Różnorodność skrzydeł drzwiowych pozwoli na dopasowanie ich do wnętrza urządzonego zarówno w klimacie tradycyjnym, jak i w odważnej aranżacji. Uniwersalne kolory drewna (dąb bezbarwny, jesion bezbarwny, dąb i stara sosna) skomponują się np. z ramami okiennymi, podłogą, a także z dekoracjami.

Drewno w solidnej oprawie

drzwi wewnętrzne

fot. drzwi wewnętrzne

Drzwi skonstruowane są na drewnianej ramie wypełnionej tzw. plastrem miodu i pokryte gładkim fornirem dębowym lub jesionowym. Dzięki zastosowaniu płyty fornirowanej skrzydła drzwiowe zyskują większa odporność na uszkodzenia, wypaczenie oraz łatwiej jest je utrzymać w czystości. Modele dostępne są w szerokościach: 60, 70, 80 i 90 cm. Wzór Kraków 2 można wykonać tylko w szerokości 80 i 90 cm, natomiast wzór Szczecin – 70, 80 i 90 cm. Dopasowanie drzwi Natural do otworów drzwiowych ułatwi także możliwość wykonania ich w wersji dwudzielnej, przesuwnej oraz skrócenie ich o 40 mm.

Naturalne drewno połączone z nowoczesną formą zadowolą zarówno tradycjonalistów, jak i osoby, które lubią oryginalne rozwiązania. Dzięki temu drzwi Natural będą ozdobą pomieszczeń w naszym domu lub mieszkaniu niezależnie od stylu aranżacji wnętrza.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)