Dwukolorowy zestaw wypoczynkowy

Gdy przychodzi pora na wybór mebli do nowo urządzonego wnętrza, najtrudniejsza decyzja dotyczy kolorystyki oraz materiału obiciowego dla głównego „gościa” naszego salonu – mebla wypoczynkowego. Co więcej, równie ważna jest jego funkcjonalność i wygoda, chociażby ze względu na zdrowie.

Firma MM Collection, marka ekskluzywnych mebli tapicerowanych, prezentuje kolejny produkt w swojej ofercie. Zestaw wypoczynkowy Inola, charakteryzuje się możliwością zestawienia ze sobą dwóch różnych rodzajów i odcieni materiałów obiciowych. Dzięki temu można zdecydować się np. na modne, kontrastowe połączenie jasnego korpusu obitego skórą ekologiczną z ciemniejszym siedziskiem wykonanym z tkaniny. Można także wybrać tkaninę zarówno do obicia korpusu jak i siedziska. Różnorodna kombinacja stwarza okazję do aranżacji każdego stylu wnętrza – czy to w przestrzennym czy niewielkim salonie.

meble wypoczynkowe

fot. meble wypoczynkowe

pufa

fot. pufa

Na zestaw składa się kilka różnych elementów, takich jak sofa 2-osobowa, sofa 3-osobowa, pufa, czy narożnik z funkcją spania. Istnieje więc możliwość dowolnego zestawiania ich ze sobą, wedle indywidualnego gustu każdego użytkownika. Stała poduszka siedziska oraz poduszki oparciowe gwarantują komfort siedzenia, nie powodując „rozjeżdżania się” elementów. Ponadto, sofy posiadają funkcję spania, przydatną podczas niespodziewanych wizyt rodziny czy przyjaciół.

Kolejną cechą zestawu Inola od MM Collection, jest trzystopniowa regulacja podłokietników. Ich montaż możliwy jest zarówno przy sofie jak i narożniku. Podczas leniwych, „leżących” wieczorów, mogą one pełnić rolę poduszek czy podparcia, natomiast dostępny w ofercie MM Collection zagłówek, pozwala dodatkowo odciążyć mięśnie kręgosłupa podczas siedzenia.

Dane techniczne:

meble wypoczynkowe

fot. meble wypoczynkowe

Marka: MM Collection
Nazwa: zestaw wypoczynkowy Inola
Stelaż: masywny stelaż z drewna
Siedzisko: sprężyna falista, pianka pokryta watą, stała poduszka siedziskowa
Oparcie: stałe poduszki oparciowe wkład: silikon pokryty watą
Funkcje: podłokietniki funkcyjne, funkcja spania, pojemnik na pościel
Akcesoria: zagłówek
Nogi: plastikowe
Materiał obiciowy: ekoskóra, tkanina, inne
Wymiary:
– wysokość 80 cm,
– głębokość 109 cm,
– wysokość siedziska 40 cm,
– głębokość siedziska z poduszkami 55-60 cm

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)