Dywan doda blasku

salon

fot. salon

Zimą 2011 i w Święta Bożego Narodzenia na podłogach będzie bardziej błyszcząco i bardziej miękko. Wnętrza zdominują odcienie srebrzystej szarości, turkusu, oberżyny.

Kolor szary zdominuje nasze wnętrza tej zimy. Będzie to jednak szlachetna szarość, srebrzysta i delikatnie błyszcząca. Nada ona wnętrzu spokojnego eleganckiego wyglądu.

Dla zwolenników bardziej wyrazistych kolorów alternatywą będą dywany w kolorach niebieskiego, turkusu i oberżyny.

salon

fot. salon

Blask na powierzchni, mieniące się runo to przede wszystkim zasługa cienkich, poliestrowych włókien. Pod wpływem padającego światła włókna sprawiają wrażenie delikatnego "migotania", co sprawia, że dywany wydają się żywe, a każda zmiana kąta padania na nie strumienia światła wywołuje wrażenie, że zmienia się struktura tego runa. To taka gra włókna ze światłem.

Szeroki wybór dywanów shaggy o miękkim i połyskującym runie znajdziemy w najnowszej kolekcji dywanów dostępnych w sklepach Komfort.

Zobacz również: Sofa kameleon

Jedną z propozycji są dywany z kolekcji VISONE, w których zastosowano niezwykle cienką nić polipropylenową, do złudzenia przypominającą poliester. Dywany VISONE są niezwykle miękkie, delikatne, a jednocześnie wyjątkowo trwałe.

dywan

fot. dywan

VISONE występują w rożnych kolorach, kształtach (prostokąt, kwadrat, koło) i rozmiarach.
Miękkie i połyskujące dywany znajdziemy w kolekcji Lounge Arte Espina. Wykonane są z mieszanki włókien poliestrowych i akrylowych. Są dostępne w Komforcie w ofercie katalogowej.

Inna propozycja to dywan Love Shaggy, o gęstym, poliestrowym runie.
Długi, sprężysty włos gwarantuje miękkość pod stopami, a także odporność na zabrudzenia i trwałość.

dywany

fot. dywany

Równie miękkie i przyjemne w dotyku są dywany z kolekcji NOVA. Wykonane ręcznie z niezwykle miękkich, długich i cienkich poliestrowych włókien. Dostępne są zarówno gładkie, jak i w delikatnych, nowoczesnych wzorach nawiązujących do natury, w pastelowych, stonowanych kolorach.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)