Dywan w kształcie puzzli

dywan

fot. dywan

Każdy z nas pamięta rozczarowanie, gdy świeżo zakupiony dywan, okazał się za długi, za krótki lub za szeroki. Litewska firma Contraforma radzi jak uniknąć takiego niedopasowania, proponując Dywan Puzzle Imperial. Dzięki temu, że sprzedawany jest po dziesięć sztuk, pozwala nam na ułożenie dywanu wykonanego z oddzielnych części. Takie rozwiązanie sprawia, że aranżacja salonu przestaje być problemem, a jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia.

Poszczególne kawałki, dostępne w czarnym, szarym, ciemnoszarym, jasnoszarym, beżowym, złotym, pomarańczowym, czerwonym, niebieskim, malinowym i różowym kolorze, umożliwiają stworzenie wymarzonego dywanu, który ozdobi domowe wnętrze.

Czarne i szare płytki dywanowe wyglądają dobrze w nowoczesnym wzornictwie, a połączenie beżu ze złotem uzupełni nawet najbardziej subtelny wystrój.

Dywany Puzzle Imperial doskonale pobudzają wyobraźnie dzieci w każdym wieku, dlatego chętnie stosowane są na rynku edukacyjnym. Małe dzieci mogą cieszyć się grając na swoim ulubionym kolorze. Starsze dzieci mogą spędzić trochę czasu na rozmieszczaniu kształtów w różnych kolorach. Płytki dywanowe służą często do ćwiczenia pamięci. Taki dywan może dostarczyć wiele pedagogicznych możliwości.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)