Efekt przestrzennej struktury

meble do jadalni

fot. meble do jadalni

Efektowne i wyjątkowe – takie są meble Cesta, łączące nowoczesną prostotę z wyrafinowanymi detalami. Połączenie głęboko szczotkowanego drewna i gładkich, szlifowanych powierzchni nadaje im unikalnego stylu.

Powstałe z drewna dębu meble Cesta, dzięki swojej miodowej barwie i wyważonym proporcjom, urzekają spokojną elegancją. Klarowne formy o wyrazistych podziałach intrygująco przełamuje połyskliwy akcent – linia podkreślona aluminiowym, szczotkowanym obrzeżem. Zdominowane przez linie i kąty proste bryły, dalekie są od surowego minimalizmu. Ciepłe, solidne, a równocześnie nieszablonowe stanowią znakomitą bazę dla wyjątkowej aranżacji salonu lub jadalni.

meble do jadalni

fot. meble do jadalni

Dotyk prawdziwego drewna
Głębokie szczotkowanie tylnych ścian witryn, kredensów i półek uwidacznia unikalną strukturę dębowego drewna. A równocześnie są to powierzchnie przyjemne w dotyku – ciepłe i wolne od szorstkości. Płynne przejście z surowego, pozornie nieobrobionego materiału do gładkich powierzchni, w unikalny sposób podkreśla piękno mebli. Niezwykły efekt przestrzennej struktury dodatkowo podkreślono poprzez odpowiednie oświetlenie szczotkowanego drewna.

Gra światła i cienia sprawia, że tylne ściany przestrzeni ekspozycyjnych i półek ściennych uzyskują nowy wymiar. Nabierają głębi, która wzbogaca stylową urodę Cesty.

meble do jadalni

fot. meble do jadalni

Komody, witryny i kredensy z kolekcji Cesta znakomicie prezentują się jako meble wolnostojące, jak również łączone w zabudowy, tworząc efektowne i funkcjonalne układy aranżacyjne. REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)