Egzotyka pod sufitem

Lubisz podróżować, ale nie zawsze masz okazję spakować wszystkie egzotyczne pamiątki? Odwiedzając Azję zauroczyły Cię niesamowite sakralne budynku zwane pagodami? Nic straconego! Teraz możesz wpuścić buddyjski klimat do swojego domu. Duńska marka Vita przenosi do Europy architekturę Dalekiego Wschodu pod postacią lampy PAGODA, która już zagościła w showroomie DADO DESIGN!

oświetlenie

fot. oświetlenie

Przeczytaj również: Meble kuchenne na wymiar

PoVITAj PAGODĘ w swoim domu
Lampa PAGODA skandynawskiej marki VITA jest nowoczesnym przeniesieniem starożytnej architektury wschodu do europejskich wnętrz. Wyróżniającą cechą PAGODY jest stopniowo narastająca średnica pierścieni, która tworzy intrygujący kształt – towarzyszy temu delikatne rozprzestrzenianie się światła w pomieszczeniu. Lampa dostępna jest w czterech wariantach kolorystycznych: bieli, czerni, szarości i écru. Klasyczne wersje w bieli i czerni podkreślą ich designerski charakter. Miłośnicy delikatnych, romantycznych wnętrz mogą wybrać spokojne pastelowe barwy – szarość oraz ecru, które stworzą intymną atmosferę. PAGODA świetnie sprawdzi się w surowym, nowoczesnym wnętrzu, jak i skandynawskim klimacie.

Skandynawska prostota
PAGODA to coś więcej niż zwykła lampa. Prócz walorów czysto funkcjonalnych oraz estetycznych, dostarcza nam także satysfakcję z jej założenia. Jest to projekt z serii DIY – lampę można bez problemu samemu złożyć i to bez użycia żadnych narzędzi czy kleju. Wykonana jest z przyjaznych środowisku materiałów, fascynuje designem oraz atrakcyjną ceną. REKLAMAPK

Zobacz również: Remont ścian po powodzi
Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)