Ekskluzywna linia schodów drewnianych

schody

fot. schody

Dla niektórych schody to tylko zwyczajny, użytkowy element wyposażenia domu, dla innych istotny detal aranżacji wnętrza. Z myślą o wyjątkowych gustach, firma Rintal Polska wprowadza na rynek ekskluzywną linię drewnianych schodów do wnętrz – Knock Wood, które zachwycą wielbicieli efektownych rozwiązań architektonicznych.

Zobacz również: Vintage w dobrej formie

Firma znana jest z nieszablonowego podejścia do swoich produktów. Wystarczy przypomnieć propozycje firmy na 2009 rok: schody Prima i Knock Design – nazwy będące synonimami szyku i elegancji. Nie inaczej jest w przypadku modelu Knock Wood powstałego na bazie wysokiej jakości surowców i dorobku nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

Najnowszy efekt pracy włoskich projektantów zachwyca połączeniem klasycznego materiału z oryginalnymi, nieszablonowymi dodatkami. W Knock Wood smukły, harmonijny i ekskluzywny styl zapewniają unikatowe poręcze, stalowe balustrady i lśniące, cieszące oko grą świateł wygładzone powierzchnie.

schody

fot. schody

Stopnie w tym modelu schodów wykonane zostały z mozaiki bukowej – wytrzymałego i szlachetnego drewna, które zachwyca barwą i wyjątkowym blaskiem. Z kolei poręcze stanowią odzwierciedlenie twórczej wizji Giugiaro Architettura, włoskiego biura projektowego należącego do Giorgetto Giugiaro, jednego z najbardziej utytułowanych i znanych projektantów na świecie.

Dla tych osób, które w domowym zaciszu cenią sobie wytworny i ponadczasowy klimat, istnieje możliwość zastosowania podświetlenia stopni. Efekt uzyskany dzięki technologii LED stwarza przytulną i wyjątkową atmosferę, cenioną szczególnie w ponure i chłodne zimowe wieczory.

Schody Knock Wood pojawią się w ofercie od 1 marca 2010 roku.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)