Ekskluzywny kurort w Twoim domu

Urlopowe wyjazdy kojarzą się nie tylko ze zwiedzaniem nowych miejsc, ale także z relaksem we wnętrzach apartamentów, z których korzystamy, by sztuka wypoczynku była idealna. Dlaczego jednak możliwość cieszenia się nimi ma być domeną dalekich wyjazdów? Kolekcja Bosco marki Ceramstic może sprawić, że i Twoje wnętrze nabierze niecodziennej elegancji.

Relaks sezonowych wyjazdów można realizować na wiele sposobów, a jednym z nich jest inwestycja w luksusowy apartament, w którym będziemy wypoczywać podczas urlopu. Jeśli pobyt w tego typu miejscach, oprócz należnego odprężenia, zrodził niedosyt w zakresie elegancji przestrzeni na co dzień, marka Ceramstic ma atrakcyjną propozycję.

Z kolekcją gresu Bosco możesz stworzyć we własnym salonie atmosferę ekskluzywnej górskiej wilii. Powierzchnia płytek idealnie odwzorowuje efektowny rysunek kamienia naturalnego Forest, w ciepłych odcieniach Giallo i Verde, które nadadzą każdemu wnętrzu elegancji i piękna. Praktyczność płytek ceramicznych połączona z oryginalnym designem sprawi, że wnętrza będą przypominały wielkopowierzchniowe apartamenty. Idealnie nadadzą się także do salonów z kominkami, czy holu domu rodzinnego. Takie połączenie wyniesie wnętrza na wyższy poziom piękna.

płytki wielkoformatowe

fot. płytki wielkoformatowe

Bosco dodaje pomieszczeniom wysmakowanej elegancji. Ze względu na duży wymiar płytki Gold (90x60cm), doskonale wkomponuje się ona w podłogę salonu czy korytarza, a jej ciepły kolor dobrze uzupełni wystrój, w którym panuje drewno, jak i w te nieco bardziej nowoczesne wnętrza, z dominantą szkła i metalicznego połysku – mówi Joanna Ciecierska, stylista marki Ceramstic. Bez względu na to, z jakimi elementami wystroju wnętrz połączymy płytki Bosco oraz niezależnie od indywidualnych gustów, efekt będzie zawsze taki sam – wnętrze przestrzenne, pełne klasy i szyku.

Na uwagę zasługują także listwy z motywem powoju alpejskiego oraz narożnik Clematis. Dzięki połączeniu ich z płytkami Bosco, zwykły korytarz może zamienić się w dostojny hol, widywany w monumentalnych przestrzeniach teatralnych, czy wytwornych hotelach. Płytki Bosco marki Ceramstic charakteryzują się wysoką jakością, dużą odpornością na ścieranie niską nasiąkliwością. Ich funkcjonalność w połączeniu z oryginalnym designer i ciekawym wzornictwem to gwarancja praktyczności i efektownego wnętrza.
Od dziś, po pracy jedź zawsze wypocząć do ekskluzywnego kurortu – swojego domu. REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)