Elegancki minimalizm w łazience

łazienka

fot. łazienka

Minimalistyczne wnętrza, wbrew pozorom, są bardzo wymagające. Aby całość prezentowała się efektownie, poszczególne elementy muszą ze sobą idealnie współgrać. Kolekcja ceramiki i mebli Sella Grupy Armatura została zaprojektowana tak by podkreślała elegancki wystrój łazienki, zapewniając jednocześnie komfortowe użytkowanie.

Linia Sella to trzy kolekcje wzorniczo minimalistycznych mebli łazienkowych oraz dopasowana do nich ceramika. Seria Platinum łączy neutralny, biały korpus z drewnianymi frontami w stylu eko. Podwieszane meble idealnie wpasują się do designerskiego wnętrza, gdzie cenione są innowacyjne rozwiązania. Sella Silver to ukłon w stronę wielbicieli klasycznej bieli. Cienkie, chromowane uchwyty podkreślają nowoczesny charakter wystroju.

łazienka

Przeczytaj również: Styl industrialny we wnętrzu

fot. łazienka

Kolekcję Gold natomiast charakteryzują wpuszczane uchwyty w chromie matowym, współgrające z drewnianymi frontami. Dodatkowym atutem we wszystkich trzech seriach są pojemne szuflady wyposażone w prowadnice z pełnym wysuwem oraz szafki z systemem cichego domykania drzwiczek. Zastosowane technologie zwiększają funkcjonalność wyposażenia i komfort ich użytkowania. Cała seria mebli z linii Sella wykonana jest z materiałów odpornych na wilgoć. Obrzeża ABS, zabezpieczają przez zawilgoceniem poszczególnych elementów wyposażenia.
Pośród ceramiki łazienkowej w linii Sella także możemy wyróżnić elementy wiszące, montowane na stelażu podtynkowym – umywalkę, miskę sedesową oraz bidet. Stanowią one doskonale połączenie dla mebli z kolekcji Sella Platinum. Wykonane z odpornej na zarysowania i substancje chemiczne ceramiki są dobrym wyborem na długie lata.REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)