Eleganckie pojemniki do przypraw

Aby przyrządzane przez nas potrawy miały smak solimy, pieprzymy i doprawiamy je rozmaitymi przyprawami. Warto więc mieć pod ręką dozowniki, które nie tylko estetycznie wyglądają, ale także pomogą dokładnie odmierzyć taką ilość danej przyprawy, jakiej w danym momencie potrzebujemy. Warto mieć kilka takich pojemników – do przypraw drobnomielonych, grubomielonych oraz płynnych. Jakie konkretnie?

Dozownik do przypraw gruboziarnistych

fot. Dozownik do przypraw gruboziarnistych

Elegancki dozownik do przypraw gruboziarnistych lub kruszonych projektu Norm Architects dla duńskiej marki Menu
Pojemnik został wyposażony w silikonowe sitko o dużych oczkach oraz w stalową zaokrągloną pokrywkę. W zależności od rodzaju sitka, dozownik przeznaczony jest do przypraw gruboziarnistych lub kruszonych takich jak ziarna czy sól morska.

89 zł, Calvado.pl

Dozownik do przypraw płynnych

fot. Dozownik do przypraw płynnych

Elegancki dozownik z wlewką do przypraw płynnych projektu Norm Architects dla duńskiej marki Menu.
Dozownik posiada silikonową wlewkę oraz stalową zaokrągloną przykrywkę. Przeznaczony jest do przypraw płynnych takich jak oliwa czy ocet.

89 zł., Calvado.pl

Zobacz również: Sypialnia w 5 odsłonach
Dozownik do przypraw drobnomielonych

fot. Dozownik do przypraw drobnomielonych

Elegancki zestaw dozowników do przypraw drobnomielonych projektu Norm Architects dla duńskiej marki Menu.
Przezroczyste szkło, z którego wykonano zbiornik dozownika, doskonale eksponuje jego zawartość i umożliwia łatwą identyfikacje przypraw w nim przechowywanych. Dozownik posiada silikonowe sitko o małych oczkach oraz w stalową zaokrągloną przykrywkę. Ze względu na rodzaj sitka, gustowny dozownik jest przeznaczony do przypraw drobnomielonych, jak np. sól, pieprz czy papryka.

89 zł., Calvado.pl

Zestaw do przypraw

fot. Zestaw do przypraw

Elegancki zestaw dozowników do przypraw drobnomielonych i gruboziarnistych projektu Norm Architects dla duńskiej marki Menu.
Pojemnik z sitkiem o małych oczkach, ułatwi stosowanie przypraw drobnomielonych. Z kolei te o dużych oczkach przeznaczone są do przypraw gruboziarnistych, grubomielonych lub kruszonych. Taki elegancki zestaw sprawi, że przyprawianie potraw będzie łatwe i dokładne.
159 zł, Calvado.pl

Stojak do dozowników

fot. Stojak do dozowników

Stojak do dozowników przypraw projektu Norm Architects dla duńskiej marki Menu.
Stojak daje możliwość dowolnego skomponowania zestawu dozowników w zależności od typów przypraw, które chcemy w nich przechowywać. np. wszystkie dozowniki do przypraw grubomielonych, drobnomielonych lub płynnych.

89 zł., Calvado.pl

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)