Emalia do drewna i metalu

przedpokój

fot. przedpokój

Aby efektownie i łatwo przeprowadzić metamorfozę wnętrza, wystarczy niekiedy zmienić detal. Prostym w realizacji pomysłem może być pomalowanie łóżka czy grzejnika. Nowa emalia akrylowa Beckers Designer Universal dostępna jest w gamie kolorystycznej odpowiadającej odcieniom farb do ścian i sufitów Beckers Designer Colour, co daje możliwość uzyskania oryginalnych efektów aranżacyjnych. Dużą zaletą produktu jest ponadto ekologiczna i bezpieczna dla zdrowia receptura.

W naszych domach czy ogrodach mamy wiele przedmiotów wykonanych z drewna i metalu. Pokrycie ich emalią jest jednym z najprostszych, a przy tym skutecznych sposobów zapewnienia im ochrony i odświeżenia ich wyglądu. Dobrze dobrany kolor sprawi ponadto, iż całość aranżacji nabierze niebanalnego charakteru.

salon

fot. salon

Nowa wodorozcieńczalna emalia akrylowa Beckers Designer Universal, przeznaczona do powierzchni drewnianych i metalowych, tworzy wytrzymałą powłokę o trwałym kolorze, odporną na zmywanie, detergenty i zarysowania. Jej odcienie dopasowane są do gamy kolorystycznej farb do ścian i sufitów Beckers Designer Colour – możemy więc pomalować wybrane elementy (np. ramę łóżka czy grzejnik) w kolorze ściany. Paleta barw emalii obejmuje 15 gotowych odcieni oraz biały, co umożliwia realizację wielu pomysłów na stworzenie spójnie kolorystycznej aranżacji.

Emalia Beckers Designer Universal ma szerokie możliwości stosowania. Można nią malować powierzchnie drewniane, drewnopochodne, jak również metalowe, znajdujące się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Emalia ta jest polecana między innymi do malowania mebli, drzwi, kaloryferów, okien, listew, detali wykończeniowych czy mebli ogrodowych.

Żeliwne, kręte schody o zdobnej formie, znakomicie pasują do nowoczesnej aranżacji. Dzięki ciemnej barwie, wyraziście odcinają się na tle jasnych ścian – niczym oryginalna rzeźba w minimalistyczno-loftowym wnętrzu.

Przeczytaj również: Kawowe ostre kąty
salon

fot. salon

Aranżacja wypełniona bielą i jasnym błękitem emanuje spokojem i zachwyca wysmakowanym stylem. Pomysłowy, a jednocześnie bardzo prosty w wykonaniu detal – jak pomalowane w kolorze ściany ramki – nadają temu wypoczynkowemu kącikowi dodatkowego uroku.

Niepozorny zaułek tarasu stać się może pełnym uroku miejscem, idealnym do popołudniowego relaksu na świeżym powietrzu. Delikatna zieleń stolika i biel ławeczki, kwiaty i zioła w ceramicznych i wiklinowych doniczkach, oryginalne latarenki – to wszystko nadaje miejscu romantycznego charakteru.

Ważnym atutem emalii jest ekologiczna receptura. Produkt posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego i jest polecany także do pokoi dziecięcych. Wyróżnia go śladowa zawartość LZO (poniżej 0, 2 g/l), łagodny, prawie niewyczuwalny zapach i krótki czas schnięcia (tylko ok. 1 h).

Emalia została uszlachetniona dodatkami wosków, zapewniającymi lepsze właściwości aplikacyjne, łatwe malowanie oraz dobrą przyczepność do podłoża. REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)