Farba do wnętrz, która odstresowuje!

Na rynku jest dużo produktów malarskich o różnych właściwościach, ale czy to możliwe aby farba do wnętrz działała na domowników relaksacyjne? Zdaniem kanadyjskiego producenta Para Paints, farba Elite Ceramic 4090 uchroni nas przed stresem związanym z malowaniem, wyborem kolorystyki, ale i późniejszymi plamami na powierzchni ścian.

salony

fot. salony

Remont mieszkania lub domu to trudny okres w życiu rodziny. W obliczu bardzo wielu skomplikowanych wyborów i permanentnego braku czasu, każde pomysłowe rozwiązanie ułatwiające życie jest na wagę złota. Nie inaczej sytuacja wygląda w przypadku malowania wnętrz, które stanowi ważny etap prac remontowych. Dobre decyzje zaoszczędzą nam niepotrzebnych nerwów i czasu, konsekwencje tych nieprzemyślanych towarzyszą nam przez lata. Bez wątpienia, kluczowe znaczenie będzie miał wybór odpowiedniej farby do wnętrz. Eksperci kanadyjskiej marki Para Paints twierdzą, że dzięki farbie Elite Ceramic 4090 malowanie i jego efekty będą budziły w nas same przyjemne skojarzenia. Skąd takie przekonanie?

Po pierwsze, nie stresuj się malowaniem
Farba Elite Ceramic 4090 jest wdzięcznym w stosowaniu produktem malarskim, który bardzo dobrze sprawdzi się także w rękach amatorów. Farba ta charakteryzuje się dużą siłą krycia, dzięki czemu nawet w przypadku ciemnych odcieni wystarczy dwukrotne malowanie powierzchni. Elite Ceramic 4090 wyróżnia wysoka przyczepność, która sprawia, że farba nie spływa z malowanych powierzchni i nie tworzy mało estetycznych zacieków. Powyższe cechy sprawiają, że malowanie przebiega bardzo sprawnie, a w efekcie powstaje gładkie i jednolite kolorystycznie wykończenie. Warto jednak pamiętać, aby odpowiednio przygotować ściany przed malowaniem, a farby tej marki nie rozcieńczać, ani nie mieszać z innymi farbami.

salony

fot. salony

Po drugie, nie stresuj się kolorem
Farba to nie tylko właściwości aplikacyjne, ale także kolor. Musi on być idealnie dobrany do charakteru pomieszczenia, preferencji domowników, a nawet oświetlenia. Czasami nawet subtelne różnice kolorystyczne mogą decydować o tym, czy w danym pokoju czujemy się komfortowo. Wobec tak wysoko zawieszonej poprzeczki, ciężko wierzyć, że znajdziemy wymarzony kolor pośród standardowej oferty kilkunastu odcieni. Każda rodzina kolorystyczna reprezentowana jest przez kilkaset odcieni. Kanadyjska marka dysponuje niepowtarzalnym, nowatorskim systemem kolorowania Design Line 4, a wzornik stworzony został we współpracy z najlepszymi architektami i plastykami Ameryki Północnej. Dzięki temu odcienie sygnowane Para Paints są niezwykle oryginalne i niemożliwe do odtworzenia przez innych producentów farb. Na uwagę zasługuje również eleganckie wykończenie farby o delikatnym połysku przypominającym „skorupkę jajka”.

jadalnia

fot. jadalnia

Po trzecie, nie stresuj się plamami
Tym co szczególnie wyróżnia farbę, są jej cechy użytkowe, które doceniamy dopiero po remoncie, podczas codziennego korzystania z pomalowanych pomieszczeń. Farba wykorzystuje unikalną technologię mikrokuleczek, dzięki której łączy w sobie trwałość cienkiej powłoki ceramicznej wraz z bardzo dobrą elastycznością 100% akrylowego lateksu. Formuła produktu bazująca na ceramicznych mikrokuleczkach sprawia, że pomalowana powierzchnia skutecznie chroniona jest przed zabrudzeniami, a powłokę malarską cechuje wyjątkowa trwałość i odporność na zmywanie i szorowanie. W praktyce oznacza to możliwość usuwania nawet „trudnych” plam ze ścian bez ryzyka odbarwienia i wybłyszczenia ich powierzchni. W związku z tym Elite Ceramic 4090 idealnie sprawdzi się w salonie, reprezentacyjnym holu oraz innych pomieszczeniach wyjątkowo narażonych na zabrudzenia.REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)