Farba tablicowa rozbudza kreatywność

farba tablicowa

fot. farba tablicowa

Trudno uwierzyć, że rodzice pokój dziecka przeważnie urządzają na końcu. I nie zawsze przywiązują do tego szczególną uwagę. A tak naprawdę niewiele potrzeba, by stworzyć wnętrze idealne do nauki i zabawy. Wystarczy trochę wyobraźni oraz internet.

W sieci można znaleźć mnóstwo ciekawych pomysłów na aranżację pokoju dziecięcego. Jest to idealne rozwiązanie dla zabieganych rodziców. Przykładem jest sklep internetowy Kids Town, oferujący praktycznie wszystkie akcesoria do pokoju dziecięcego. A ostatnio także farby.

Jest to efekt współpracy Kids Town z legendarną marką Benjamin Moore – produkującą najwyższej jakości farby. Ofertę sklepu wzbogaciła „tablicówka” Chalkboard Paint 308 Benjamin Moore.

farba tablicowa

fot. farba tablicowa

Kolor ścian to właściwie jedna z pierwszych decyzji jaką podejmujemy przy remoncie wnętrza. Paleta barw jest praktycznie nieograniczona, kolorem można podkreślić, ale też i zepsuć przestrzeń. Dla nas to temat podstawowy, ale jednocześnie temat rzeka, który próbowaliśmy już od jakiegoś czasu "ugryźć". Co prawda w ofercie Kids Town do tej pory nie było farb, ale zawsze staraliśmy się wesprzeć klientów naszą wiedzą i wzornikami kolorów – tłumaczy Kinga Czernik, założycielka sklepu Kids Town.

Kids Town rozpoczął swą przygodę z farbami w sposób niezwykle kreatywny. Włączył on do swojej oferty produkt, dzięki któremu nie tylko nadamy wnętrzu ładny kolor, ale też uczynimy je świetnym miejscem do nauki i zabawy. Farba tablicowa Chalkboard Paint 308 Benjamin Moore daje nieskończenie wiele możliwości i radości. Pomalowana nią powierzchnia zmienia się w miejsce do twórczych działań.

Farbą tablicową, którą jedynie Benjamin Moore oferuje w pełnej gamie kolorystycznej można pomalować ścianę, ale też drzwi, pusty kącik, kawałek szafy, stolik, jednym słowem wykorzystać na setki sposobów. Możliwości poszerzają się niebotycznie, gdy prócz klasycznej, czarnej farby możemy wybrać dowolny kolor z palety barw marki Benjamin Moore – zaznacza Czernik.

farba tablicowa

fot. farba tablicowa

Świetna dla przedszkolaka i „szkolniaka”
Z farbą tablicową przedszkolak rozpocznie naukę rysowania, pisania czy liczenia. Nastolatek na pomalowanej nią powierzchni zapisze informacje, które łatwiej będzie mu w ten sposób zapamiętać. Może też stworzyć prawdziwe dzieło sztuki.

Dzieci z pewnością znajdą masę pomysłów na wykorzystanie farby tablicowej, nie raz zaskakując w ten sposób swoich rodziców. Dla sklepu Kids Town Moore wybrał 5 barw, pasujących do pozostałych produktów z jego oferty. Na specjalne zamówienie, istnieje możliwość zakupu pozostałych odcieni marki Benjamin Moore.

„Tablicówka” Benjamin Moore idealnie wpisuje się w wyznawaną przez Kids Town filozofię tworzenia kolorowych, ciekawych i zaprojektowanych dla dzieci (a nie rodziców) pokoików. W Kids Town, zaczynamy zaledwie od kilku barw – fuksji, niebieskiej, żółtej, szarej i oczywiście czarnej. I… czekamy na pomysły zastosowania ich u naszych małych i dużych klientów.

farba tablicowa

fot. farba tablicowa

Farba tablicowa jest barwiona w ekologicznym systemie Gennex® Platform marki Benjamin Moore, dzięki czemu jest w pełni bezpieczna dla dzieci. Koloranty, które stosowane są w procesie barwienia do osiągniecia farby w wybranym kolorze są całkowicie wolne od szkodliwych lotnych związków organicznych, co minimalizuje ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych.

Jak podkreśla Kinga Czernik z Kids Town: „Wybór producenta farb był dla nas oczywisty – Benjamin Moore daje nam gwarancję najwyższej jakości i pewność, że produkty będą bezpieczne dla dzieci, czyli znów  idziemy w parze”.

Do rysowania po powierzchni zamalowanej „tablicówką” możemy użyć tradycyjnej kredy lub flamastra kredowego, który się nie pyli i nie brudzi – również dostępny w sklepie internetowym Kids Town.
REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)