Firma Architektoniczna LK & Projekt Sp. z o.o.

logo

fot. logo

LK & Projekt Sp. z o.o. to firma architektoniczna powstała w 1991 roku. Stanowi grupę wykwalifikowanych i doświadczonych projektantów skupionych wokół osoby mgr inż. arch. Leszka Kalandyka, który jest jej założycielem oraz prezesem.
Prowadzone przez firmę działania mają na celu dążenie do stworzenia wysokiej jakości architektonicznej i technicznej projektów, które zapewniając komfort użytkowania współgrają jednocześnie z otoczeniem. Wieloletnia obecność na rynku zaowocowała licznymi realizacjami projektów domów jednorodzinnych oraz dużym doświadczeniem w kontaktach z inwestorami.

Projekty nasze prezentowane są w kwartalnie wydawanym katalogu, w którym znaleźć można ponad 350 projektów autorstwa naszej pracowni uszeregowanych wg wielkości powierzchni. Czytelny układ stron, prezentowane dane oraz opisy pomocne są w zapoznaniu się z ofertą i wyborze projektu, który spełni oczekiwania potencjalnego inwestora oraz sprosta jego gustom.

Pełną ofertę, blisko 700 projektów, prezentujemy na naszej stronie internetowej www.dom-jednorodzinny.pl. Strona zawiera także ciekawe porady, wzory dokumentów potrzebnych przy budowie domu, przykładową dokumentację projektową oraz przykładowy kosztorys, a także zdjęcia z realizacji, zdjęcia makiet.

Przeczytaj również: Styropian

Każdy zakupiony projekt to 4 egzemplarze dokumentacji na którą składa się: projekt architektoniczno – budowlany, projekt konstrukcyjny, projekt instalacji wewnętrznych. Dodatkowo, w promocyjnej cenie 150 zł netto wykonywany jest szczegółowy kosztorys, który jest nieodzowny przy wycenach prac budowlanych, aktualizacji cen materiałów, uzyskiwaniu kredytu na dom, podpisywaniu umowy z Wykonawcą.
Wykonujemy także makiety w skali 1:100, które mogą stanowić świetny prezent dla rodziny, oferujemy również kolornik, dzięki któremu dobrać można kolorystykę wymarzonego domu.
Do każdego projektu dołączamy bezpłatną zgodę autorską na zmiany.

Projekty domów biura LK & Projekt

LK & Projekt Sp. z o.o.
Al. 29-Listopada 45a/6
31-425 Kraków
tel.(012) 412-42-71
(012) 413-92-62
(012) 418-10-60
www.dom-jednorodzinny.pl

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)