Firma CB Richard Ellis agentem Cross Point Łódź

Cross Point Łódź, projekt rewitalizacji i rozbudowy budynku byłych Zakładów Odzieżowych im. Adama Próchnika, już w II kwartale 2009 roku będzie oferować 12,5 tys. m.kw. powierzchni biurowej klasy A. Od kwietnia br. wyłącznym agentem budynku jest firma CB Richard Ellis, jedna z największych na świecie firm doradczych działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych.

Cross Point Łódź, projekt realizowany przez dewelopera – Mermaid Properties sp. z o.o., oferuje na 9 kondygnacjach elastyczną w aranżacji przestrzeń biurową. Największym atutem inwestycji jest lokalizacja przy jednej z głównych łódzkich arterii – Alei Marszałka Edwarda Śmigłego – Rydza, na skrzyżowaniu z ul. Milionową, przy łódzkim fragmencie trasy Gdańsk – Katowice. Dostępność środków komunikacji miejskiej, powoduje iż w ciągu kilku minut można się dostać do oddalonego o jedyne 2 km centrum miasta. Budynek jest usytuowany na naturalnym wyniesieniu terenu, co zapewnia jego doskonałą ekspozycję i widoczność z, nawet oddalonych o wiele kilometrów, miejsc w Łodzi. Zastosowanie na całej powierzchni budynku przeszkleń gwarantuje z kolei przyszłym pracownikom niepowtarzalne widoki na zabytkowy Księży Młyn, zieloną dolinę rzeki Jasień a także północno-zachodnią panoramę Łodzi – mówi Anna Rajchert, przedstawiciel Mermaid Properties w Łodzi.

Cross Point Łódź został zaprojektowany przez łódzką pracownię architektoniczną AGG Architekci Grupa Grabowscy. Biurowiec posiada 175 miejsc w naziemnym i podziemnym parkingu. Ponadto w użytkowej piwnicy znajdzie się centrum fitness oraz restauracja.
Ponieważ widzimy w Łodzi niewykorzystany jeszcze potencjał, zdecydowaliśmy się podjąć współpracę z Mermaid Properties w zakresie komercjalizacji projektu Cross Point i liczymy na sukces tej najciekawszej oferty na łódzkim rynku powierzchni biurowych – komentuje Jarosław Prawicki – przedstawiciel CB Richard Ellis.
Pośrednictwem w wynajmie powierzchni biurowej i komercyjnej ze strony CB Richard Ellis zajmie się zespół nadzorowany przez Karola Klina.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)