Firma projektowa ARCHETON

Archeton

fot. Archeton

ARCHETON jest firmą projektową działającą na rynku w Polsce od 1991 roku. Od początku działalności zajmują się opracowaniem i sprzedażą gotowych projektów domów jednorodzinnych, starając się jak najlepiej spełniać różnorodne wymagania inwestorów.
Dbają przede wszystkim o jakość, solidność zastosowanych rozwiązań, a także o to, aby projektowane domy były wygodne, funkcjonalne i niedrogie w utrzymaniu.

W swojej ofercie posiadają blisko 800 projektów gotowych domów, garaży i obiektów handlowych. Prowadzą 7 oddziałów, współpracujemy z ponad 700 przedstawicielami w całym kraju. ARCHETON jest wydawcą uznanych na rynku katalogów z serii „Dom na miarę” i „Projekty Domów”. Prowadzą także dwa serwisy internetowe: www.archeton.pl poświęcony projektom gotowym oraz www.domnamiare.pl – dedykowany wszystkim tym, którzy chcą budować dom w technologii prefabrykowanego szkieletu drewnianego.

Budowa domu wcale nie musi być droga, a projekt gotowy to najtańszy i najszybszy sposób na spełnienie marzeń o komfortowym mieszkaniu. Z myślą o inwestorach indywidualnych projektanci biura ARCHETON opracowali niezwykle różnorodną i bogatą ofertę. Wśród propozycji znajdują się:
– domy jednorodzinne, dwurodzinne, wielopokoleniowe, w tym domy na wąską działkę, na lekki spadek terenu, z wjazdem od południowej strony,
– małe domy rekreacyjne,
– bliźniaki, domy w zabudowie szeregowej,
– domy z częścią usługową,
– domy w różnorodnych technologiach:

– w technologii tradycyjnej murowanej
– (beton komórkowy, pustaki keramzytowe, pustaki silikatowe, ceramika),
– w lekkim szkielecie drewnianym i w szkielecie prefabrykowanym,
– w konstrukcji bala drewnianego

– wolno stojące garaże, w tym także garaże z częścią mieszkalną, garaże z częścią gospodarczą,
– pawilony handlowe,
– zbiorniki na nieczystości (szamba).
Poza projektowaniem architektonicznym i sprzedażą projektów gotowych zajmujemy się także adaptacją projektów, działalnością deweloperską oraz doradztwem inwestycyjnym.

Zainwestuj w dobry projekt!

CZYTELNA SKALA
Gotowe projekty autorstwa firmy ARCHETON wykonano w skali 1:50 – czytelnej, przejrzystej, wygodnej w adaptacji. Jeden komplet projektu to 4 egzemplarze pełnobranżowej dokumentacji.

LUSTRZANE ODBICIE GRATIS!
Oprócz wersji katalogowej w ofercie znajdują się gotowe projekty domów w ich lustrzanym odbiciu. Są to odrębne, pełnobranżowe komplety dokumentacji, sprzedawane w cenie projektu podstawowego, czyli bez żadnych dopłat za wersję lustrzaną.

ZGODA NA ZMIANY
Na wniosek inwestora biuro wydaje w formie pisemnej bezpłatną zgodę na zmiany, przy czym inwestor powinien podać zakres przeróbek, które wykona architekt dostosowujący projekt do warunków miejscowych.

KOSZTORYSY DO PROJEKTÓW
W każdym egzemplarzu gotowej dokumentacji znajduje się szczegółowe zestawienie materiałów potrzebnych do realizacji inwestycji oraz Poradnik Inwestora. Profesjonalne, pełne kosztorysy do projektów (w wersji elektronicznej lub drukowanej) można zamawiać w ARCHETONIE w preferencyjnych cenach.

NOWOŚCI PROJEKTOWE
Każdego roku na łamach katalogów z serii „Dom na miarę” ARCHETON prezentuje kilkadziesiąt nowych projektów autorstwa biura. W odpowiedzi na zapotrzebowanie inwestorów wydajemy katalogi tematyczne, takie jak: „Małe Domy”, „Domy podmiejskie”, „Domy proste i funkcjonalne”, „Dworki, Zameczki” czy „Dom na miarę w Drewnie”.

KONKURENCYJNE CENY
ARCHETON posiada najbardziej konkurencyjne na rynku ceny projektów, sprzedajemy dokumentacje już od 1000 zł brutto!

Projekty domów biura Archeton

Firma projektowa Archeton Sp. z o.o.
ul. Cystersów 20 A
31-553 Kraków
tel./ fax 012 294 29 70
012 294 29 71
tel. 012 294 29 66
fax 012 294 29 76
bok@archeton.pl
www.archeton.pl

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)