Fototapeta do kuchni – kawa

Kawa jest napojem znanym od tysięcy lat. Jej picie zostało rozpowszechnione przez Arabów dopiero w XI wieku. Ten smolisty napój charakteryzuje się nie tylko wyjątkowym smakiem i aromatem, ale także zbawiennym wpływem na nasze zdrowie.
fototapeta z kawą demur.pl
Wiele osób nie wyobraża sobie dnia bez porannej filiżanki aromatycznej kawy. Kawa na dobre zagościła także w sztuce. Latte Art to nic innego jak sposób zdobienia powierzchni kawy espresso różnego rodzaju wzorkami i rysunkami, wykonanymi przy użyciu spienionego mleka. Portorykański artysta Francisco Rivera Rosa z kolei wykorzystał barwnik kawy do malowania obrazów. Kolor kawy z mlekiem od dłuższego czasu gości także w architekturze wnętrz i cieszy się dużą popularnością.

Aromatyczne ziarna kawy to wspaniała dekoracja domu. Ciekawym pomysłem będzie fototapeta kawa, którą można udekorować kuchnię lub jadalnię. Dzięki niej można wykreować wyjątkowe miejsce, które będzie sprzyjać relaksowi z filiżanką ulubionego napoju w ręce. Fototapeta z kawą może zajmować całą powierzchnię ściany lub tylko jej fragment. Ważne, by ozdoba nie przytłoczyła nadmiarem barw i wzorów.

Sporym zainteresowaniem cieszą się także naklejki kawa, którymi można ozdobić kuchenne szafki czy lodówkę. Dzięki nim można w łatwy i niedrogi sposób odświeżyć wygląd kuchni. Zarówno fototapety kawa, jak i naklejki wykonywane są z dobrej jakości materiałów, odpornych na wysokie temperatury i różnego rodzaju zabrudzenia. Dzięki temu tego rodzaju dekoracje można w łatwy sposób utrzymać w czystości. REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)