Fototapetowe schody do nieba

Tam gdzie kończy się parter przeważnie zaczynają się chody, którym nieodzownie towarzyszy mniej lub bardziej oddalona powierzchnia ścienna. Czy musimy zostawiać ją w nienaruszonym stanie, bez ozdobników czy modnych dekoracji? Odpowiedź brzmi: NIE! A kilka inspiracji wartych uwagi ma dla was sklep internetowy www.big-trix.pl.

fototapeta

fot. fototapeta

Ściana przy schodach to doskonała płaszczyzna na której umieścić można wszystko to, co w pozytywny sposób może umilić wycieczkę na pierwsze piętro naszego domu. Wybierając jednak wymarzony wzór, który ma znaleźć się w tym miejscu powinniśmy na tapetę wziąć kilka ważnych kwestii.

1. ZAINWESTUJ W FOTOTAPETĘ Z LAMINATEM!
Niektóre sklepy internetowe, trudniące się sprzedażą fototapet na indywidualne zamówienia, mają w swojej ofercie opcję dodatkowego laminowania zamówionych przez klientów wydruków. Ponieważ ściana przy schodach to miejsce, które narażone jest na zabrudzenia (szczególnie odciski dłoni), decydując się na zakup tapety, warto rozważyć taką możliwość. Dodatkowe laminowanie produktu znacząco podnosi jego odporność na zadrapania czy mechaniczne uszkodzenia, a w razie zabrudzenia całą płaszczyznę można delikatnie zmywać.

fototapeta

fot. fototapeta

2. POSTAW NA… SEAMLESS! ALE CO TO TAKIEGO?
Dla osób, które przekopują sklepy internetowe w poszukiwaniu tapet charakteryzujących się powtarzalnością wzorów, bezcenne może okazać się słowo seamless. Wpisując ten wyraz w wyszukiwarce fototapet np. na www.big-trix.pl wraz z innym szukanym słowem kluczowym odpowiadającym pożądanemu motywowi, wyniki własnego wyszukiwania ograniczymy tylko do tych fototapet, których deseń można ponawiać na całej powierzchni ściany (np. paski). Przed zakupem fototapety z powtarzanym motywem, należy również ustalić, jak duży ma być wzór.

3. A MOŻE NAKLEJKI NA STOPNIE?
Ściana przy schodach to nie jedyne miejsce w tym obszarze, w którym możemy skorzystać z dobroci fototapet. Jeżeli powierzchnia stopni twoich schodów jest wystarczająco gładka, możesz upiększyć je dowolnym motywem wydrukowanym na folii samoprzylepnej, która dostępna jest zarówno w wersji matowej jak i połyskującej.

fototapeta

fot. fototapeta

Ten materiał nie tylko umożliwi nieskomplikowane naklejenie wzoru, ale i nie pozostawi śladów na schodach, jeżeli naklejki będziemy chcieli wymienić na inne. REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)