Fototapety imitujące mur

Naturalna cegła to często stosowany materiał dekoracyjny. Chętnie eksponowany we wnętrzu klinkier podkreśla nowoczesny charakter domowego wnętrza. Jednak nie każdy może sobie pozwolić na taką ceglaną ścianę, dlatego nowoczesną i ciekawą alternatywą może okazać się fototapeta mur.

fototapety imitujące mur z demur.pl
Współczesne fototapety mogą imitować przeróżne tekstury. Fototapety mur to wysokiej jakości wielkoformatowy wydruk, przedstawiający ścianę cegieł. Wysoka rozdzielczość tego rodzaju dekoracji ściennej nie tylko pozwala na użycie jej na całej powierzchni, ale także znakomicie imituje ścianę wzniesioną z cegieł. Jest to idealne rozwiązanie dla osób pragnących wprowadzić do domowego wnętrza odrobinę industrialnego klimatu.
Pośród wielu popularnych grafik imitujących tekstury możemy także znaleźć wzory: fototapeta kamienie oraz przypominające betonowe płyty.

fototapety imitujące mur z demur.pl
Ceglany motyw na ścianie jest bardzo popularnym wzorem, który doskonale prezentuje się w minimalistycznych i industrialnych wnętrzach,jako tło dla jednobarwnych i prostych w formie mebli. Z kolei mur fototapeta w stonowanych, szarych odcieniach będzie doskonale prezentować się zestawiona z kolorowymi i designerskimi dodatkami.

Tego rodzaju wielkoformatowe grafiki można zakupić z już gotowym wzorem lub zamówić wykonanie według własnego projektu. Dlatego jeżeli jesteśmy w posiadaniu zdjęcia interesującego fragmentu muru – nic nie stoi na przeszkodzie, aby zdobił on całą, bądź fragment ściany w naszym domu. REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)