Fototapety – Kawa i przyprawy

fototapety

Kawa jest nam dobrze znana od tysięcy lat. Kojarzy nam się z wyjątkowym aromatem i wspaniałym smakiem. Z tym wyjątkowym napojem związana jest także sztuka dekoracji kawy, zwana „Latte Art”. Polega ona na wykonywaniu dekoracji za pomocą mleka na wierzchniej warstwy espresso.

Przy użyciu barwnika kawy powstawały także obrazy,a to za sprawą portorykańskiego artysty Francisco Rivera Rosa. Kawowe malowanie było także praktykowane przez Andrew Saur czy Mira Chudasama. Motyw kawy można także spotkać w licznych dziełach małego i wielkiego ekranu.

 
fototapety

fot. fototapety

Wielu z nas bez porannej kawy nie wyobrażała sobie początku dnia. Kolorystyka "kawy z mlekiem" na stałe zagościła w aranżacjach wnętrz. Zarówno kawa jak i przyprawy są inspiracją dla współczesnych dekoratorów wnętrz. Fototapeta z kawą czy przyprawą idealnie nadają się na dekorację ścienną kuchni, jadalni czy restauracji. Takie wielkoformatowe dekoracje mogą pokrywać całą powierzchnię ściany, lub tylko jej fragment. Ważne by ozdoba nie przytłaczała nas nadmiarem barw i wzorów.

fototapety

fot. fototapety

Wielbiciele kuchni orientalnej mogą skusić się na smakowite fototapety przedstawiające oryginalne przyprawy lub zioła. Z kolei amatorzy aromatycznej kawy pośród licznych dostępnych grafik mogą znaleźć fototapetę przedstawiającą zielone plantacje kawy, aromatyczne ziarna lub gorący napój w eleganckiej filiżance.

fototapety

Przeczytaj również: Geometria w aranżacji wnętrz

fot. fototapety

Taka fototapeta nada naszym domowym wnętrzom wyjątkowego charakteru. Jest to także sposób na szybką i niezbyt kosztowną zmianę wyglądu naszego domowego wnętrza. Taką dekorację można zakupić już gotową lub zamówić jej wykonanie z wysłanego w określonym formacie zdjęcia. Można także w wpisać hasło "fototapeta kawa" lub "naklejki kawa" w wyszukiwarce, a duża ilość wyników z pewnością ułatwi nam znalezienie odpowiedniej fototapety do naszego mieszkania.

Przeczytaj też:
Fototapeta z efektem muru bez murowania
Fototapeta z krajobrazem
Fototapeta z rowerem, samochodem, motocyklem
Fototapety czarno-białe
Fototapety do biura
Fototapety do kuchni
Fototapety – kawa i przyprawy
Fototapety do pokoju dziecka
Fototapety do restauracji
Fototapety do salonu
Fototapety do sypialni
Fototapety kwiaty
Fototapety nowoczesne
Fototapety powiększające wnętrze
Fototapety z miastem
Fototapety ze zwierzętami
Fototapety – taniec
Fototapety – ludzie
Fototapety abstrakcja
Naklejki na lodówki
Fototapety na drzwi

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)