Fototapety na drzwi

fototapety

Planując diametralną zmianę wnętrza, często zapominamy o stolarce drzwiowej. To bardzo ważny element aranżacji, który swoim wyglądem może zepsuć nawet najlepszy pomysł na wystrój. Gdy remont i koszt nowego wyposażenia mocno nadwyrężył budżet, warto pomyśleć o przemalowaniu lub oklejeniu starych skrzydeł drzwiowych.

Ciekawym rozwiązaniem do wnętrz, urządzonych w stylu nowoczesnym, są fototapety na drzwi. Fototapeta na drzwi, nadaje się przede wszystkim do dekoracji stolarki o płaskiej powierzchni, bez otworów na szyby i listew dekoracyjnych. To mała zmiana w wystroju, która może wywołać piorunujące wrażenie. Być może nowy wygląd starych drzwi sprawi, że zostaną w mieszkaniu kilka lat dłużej.

fototapety

fot. fototapety

Fototapety na drzwi wejściowe, wewnętrzne i naklejki na drzwi, to błyskawiczne metody na zmianę aranżacji. Wykonanie grafiki w postaci samoprzylepnego arkusza, wystarczy zlecić w firmie drukującej fototapety na zamówienie i przykleić w wybranym miejscu.

Odpowiednio dobrana grafika może poprawić odbiór wizualny wnętrza. Najpopularniejszymi motywami są wzory perspektywiczne, sprawiające wrażenie głębi, np. widok na tunel z torami kolejowymi, ścieżka w parku, miejska uliczka, zejścia po schodach, czy przejście z widokiem przez zabytkową bramę.

fototapety na drzwi

fot. fototapety na drzwi

fototapety

fot. fototapety

Przeczytaj też:
Fototapeta z efektem muru bez murowania
Fototapeta z krajobrazem
Fototapeta z rowerem, samochodem, motocyklem
Fototapety czarno-białe
Fototapety do biura
Fototapety do kuchni
Fototapety – kawa i przyprawy
Fototapety do pokoju dziecka
Fototapety do restauracji
Fototapety do salonu
Fototapety do sypialni
Fototapety kwiaty
Fototapety nowoczesne
Fototapety powiększające wnętrze
Fototapety z miastem
Fototapety ze zwierzętami
Fototapety – taniec
Fototapety – ludzie
Fototapety abstrakcja
Naklejki na lodówki
Fototapety na drzwi

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)