Fototapety pełne kwiatów

fototapeta do salonu

fot. fototapeta do salonu

Motywy kwiatowe mogą doskonale przełamać surowość stylu nowoczesnego. Takie motywy ożywiają wnętrza, pobudzają wzrok, a co za tym idzie, także zmysły. Zbliżają człowieka do tego, co jest mu bliskie, czyli do przyrody i natury. Warto więc wprowadzić do domowego wnętrza fototapety kwiatowe, pasują do niemal każdego pomieszczenia.

Fototapety kwiaty z pewnością będą doskonale prezentować się we wnętrzach utrzymanych w industrialnych charakterze. Surowy i minimalistyczny wystrój przełamany dużym i monochromatycznym kwiatowym wzorem sprawi, że pomieszczenie to nabierze wyjątkowego charakteru. Do mniejszych pomieszczeń warto zdecydować się na fototapety w kwiaty, ale o delikatniejszym i drobniejszym wzorze. Taka fototapeta kwiaty zdobiąca jedną ścianę może dać znakomity efekt przytulnego wnętrza.

fototapety z kwiatami demur.pl
Coraz popularniejszym trendem jest łączenie w jednym wnętrzu różnych florystycznych wzorów. Bez problemu można zestawić ze sobą drobne łąkowe kwiaty na tkaninach z dużymi kwietnymi pąkami na tapecie. Z kolei kwieciste obicia foteli doskonale uzupełni filcowy bieżnik na stole z florystycznym motywem. Warto jednak pamiętać, że tak jak we wszystkim, należy zachować umiar, aby uniknąć chaosu i optycznego pomniejszenia przestrzeni.

fototapety z kwiatami demur.pl
Dużą popularnością cieszą się tapety widokowe, przedstawiające kwieciste łąki lub lasy. Tego rodzaju dekoracje ścienne stanowią doskonały sposób na ożywienie domowego wnętrza i nadanie mu wyjątkowego charakteru.

Wąskie wnęki oraz gładkie powierzchnie szaf i drzwi są znakomitym miejscem dla fototapet przedstawiających kompozycję perspektywiczną. Warto także pamiętać o kuchni, bowiem miejsce między blatem a szafkami stanowi idealne miejsce do prezentacji ciekawej grafiki. Takie fototapety do kuchni nie tylko sprawią wrażenie głębi, ale także urozmaicą nawet niewielkie i mało atrakcyjne fragmenty tego pomieszczenia.

fototapety z kwiatami demur.pl
Fototapety w kwiaty są sposobem na szybką i efektowną dekorację domowego wnętrza. Decydując się na takie rozwiązanie warto pamiętać, by wybrany wzór kolorystycznie pasował do pozostałych elementów zdobiących pomieszczenie. REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)