Fototapety w czerni i bieli

fototapeta

fot. fototapeta

Czarno na białym – tak można podsumować jeden z tegorocznych wiosennych trendów, który wraz z początkiem długo oczekiwanej, ciepłej pory roku pojawił się na ubraniach z wybiegów i sieciówek. Czy jednak czerń i biel w geometrycznych lub klasycznych formach zarezerwowana jest tylko dla branży modowej? Niekoniecznie!

fototapeta

fot. fototapeta

Przeczytaj również: Graj w kolory

Czarno-białe motywy dekoracyjne będą absolutnym strzałem w dziesiątkę, jeżeli swoje mieszkanie chcemy zaaranżować w stonowanym, ale eleganckim i stylowym klimacie. Połączenie tych dwóch przeciwstawnych sobie barw jest rozwiązaniem, które szczególnie polubią zwolennicy prostych, uniwersalnych lub minimalistycznych aranżacji wnętrz, lubiących ponadczasowe, wyraziste aranżacje.

W trend bieli i czerni idealnie wpisują się fototapety marki Fototapeta4u.pl, która w tym sezonie proponuje dekoracje w dwóch kontrastowych kolorach, sprawiających, że wnętrze zaaranżowane z ich udziałem nabiera gustownej i uporządkowanej formy. Wybór jest duży – od wzorów do pomieszczeń nowoczesnych, aż po folkowe dekoracje ścienne, które zestawione z drewnianymi dodatkami będą tworzyć niebanalny duet. REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)