Furtka jako dopełnienie ogrodzenia

Furtka ogrodzeniowa jest elementem, który powinien dopełnić wygląd ogrodzenia. Warto zatem zadbać, o to by idealnie pasowało do całości.

Furtka to wygodne wejście na teren posesji, ale jest także wizytówką posesji i jej właściciela i to właśnie ona może „na wejściu” zrobić dobre lub złe wrażenie na odwiedzających.

Ponieważ z furtki korzysta się bardzo często, dlatego poza aspektem estetycznym, ważna jest jej funkcjonalność. Wysokiej jakości system ogrodzeniowy powinien być uzupełniony furtką o takim samym standardzie. Dzięki temu wszystkie elementy będą działać bezawaryjnie przez wiele lat, niezależnie od aury pogodowej.

Zalety furtek Betafence:
– są zaprojektowane tak, aby pod każdym względem – technicznym i estetycznym – tworzyły z panelami i siatkami Betafence kompletne systemy ogrodzeniowe
– zostały zmodernizowane z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół
– są wyposażone w wysokiej jakości zamki cylindryczne i zawiasy gwarantujące niezawodne użytkowanie
– powlekane są z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, co gwarantuje wieloletnią odporność na korozję bez konieczności regularnej konserwacji.

Ogrodzenie klasyczne – Bekafor Classic
Jeżeli wybór padł na klasyczne ogrodzenie z paneli Bekafor Classic, warto uzupełnić je furtką wyprodukowaną z tych samych materiałów. Podobnie jak panele, furtka jest dostępna w tym kolorze, dlatego tworzy kompletny i zgrany system z pozostałymi elementami ogrodzenia.

Przeczytaj również: Gabiony ogrodzeniowe
ogrodzenie

fot. ogrodzenie

Dowolne ogrodzenie z siatki lub paneli
Ogrodzenie z paneli Bekafor Classic, a także każde inne ogrodzenie z paneli i siatki Betafence – np. ogrodzenie palisadowe czy też z siatki zgrzewanej Pantanet, doskonale uzupełni wysokiej jakości furtka Egidia. Można ją wypełnić palisadą (profil 30×18 mm) lub panelem Nylofor 3D. Wszystkie bramy Egidia, także jednoskrzydłowe, posiadają solidną ramę, która wytrzyma intensywne użytkowanie przez wiele lat. Jeśli wejście na posesję ma być szersze niż standardowe, metrowe furtki, warto zwrócić uwagę na model Egidia o szerokości 1,2 m.

ogrodzenie

Przeczytaj również: Drewniane kompozyty

fot. ogrodzenie

Ogrodzenia z siatki
Do ogrodzenia z siatki zgrzewanej Pantanet lub plecionej Resitor, doskonałym uzupełnieniem będzie furtka Fortinet, dedykowana wszystkim ogrodzeniom z siatki firmy Betafence. Jej sztywna rama wypełniona jest wysokiej jakości siatką zgrzewaną.

Furtki możesz samodzielnie zamontować na ogrodzeniu dzięki instrukcjom zawartym na www.ogradzamy.pl i na kanale na YouTube.

System paneli ogrodzeniowych Decofor
Do eleganckiego systemu Decofor powstała dedykowana furtka, która podobnie jak panele ogrodzeniowe w górnej części zakończona jest dekoracyjnymi rombami. System paneli ogrodzeniowych Decofor idealnie pasuje do architektury w stylu klasycznym.

ogrodzenie

fot. ogrodzenie

Inspirujący system Zenturo
Ogrodzenie z paneli Zenturo również posiada dedykowaną furtkę o tej samej nazwie, która podkreśla jego wyjątkowy charakter. Podobnie jak panele furtkę Zenturo można ozdobić i spersonalizować, wypełniając ją pikselami z tworzywa sztucznego, taśmą stalową Perfo lub taśmą Flexo.

ogrodzenie

fot. ogrodzenie

Więcej informacji o furtkach Betafence znajdziesz na stronach portalu eksperckiego www.ogradzamy.pl. REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)