Garderoba we włoskim stylu

Complanare, to nowa garderoba z oferty renomowanej włoskiej marki Fimes. Garderoba, która dołączyła do oferty firmy Galeria Wnętrz, jest już dostępna w warszawskiej Domotece.

Wysmakowana stylistycznie garderoba Complanare marki Fimes, to nowa propozycja w ofercie firmy Galerii Wnętrz. Garderoba zachwyca jakością i starannością wykonania, jej atutem są również atrakcyjne wykończenia oraz możliwość indywidualnego doboru wielkości zabudowy. Na uwagę zasługuje również nowatorski system otwierania przesuwnych drzwi, w którym skrzydła drzwiowe najpierw delikatnie odsuwają się od płaszczyzny szafy, a następnie przesuwają.
Bez wątpienia garderoba Complanare to propozycja dla osób, które cenią komfort i wygodę. Duża przestronna szafa zamontowana w sypialni lub przedpokoju pomieści wszystko co niezbędne, zapewniając przy tym atrakcyjny efekt estetyczny w pomieszczeniu.

salon

Zobacz również: Relaks w domowym SPA

fot. salon

Garderoba Complanare oferowana jest w dwóch wersjach stylistycznych:
nowoczesnej, z frontem wykonanym z płyty MDF (o grubości 4 cm) i minimalistycznymi uchwytami wykonanymi z anodowanego aluminium. W standardzie zabudowa oferowana jest w 12 podstawowych kolorach MDF, zaś na zamówienie producent może ją przygotować w każdej barwie występującej w palecie RAL. Fronty występują w wersji matowej, lakierowanej na wysoki połysk oraz satynowej, powlekanej lakierem z jedwabiem.

salon

fot. salon

tradycyjnej, z lustrzanymi frontami. Tafle mogą być wykonane ze szkła w odcieniach: lekko szarym (fume) oraz przebitym brązem (bronze). Lustrzane fronty przedzielone są pośrodku listwą wykonaną z płyty fornirowanej naturalnym drewnem orzechowym, która pełni również rolę uchwytu. Z tego samego materiału wykonane są również boki szafy.

W obu wersjach standardowe przesuwne skrzydło drzwiowe garderoby Complanare ma szerokość 1165 mm i wysokość 2600 mm, ponadto w ofercie dostępne są drzwi otwierane o szerokości 570 mm. Maksymalna szerokość szafy wynosi 4735 mm, więc do tego rozmiaru można ją dowolnie komponować z obu tych elementów. Proponowane przez producenta wersje to: zabudowa 2-elementowa z dwojgiem przesuwnych drzwi lub drzwi przesuwne+drzwi otwierane, wersja 3-elementowa z dwojgiem drzwi przesuwnych i z drzwiami otwieranymi oraz wersja 4-elementowa z czworgiem przesuwnych drzwi. Najwyższej jakości mechanizmy przesuwne pracują lekko i cicho, dzięki czemu użytkowanie szafy jest prawdziwą przyjemnością.
W standardzie szafa wyposażona jest w dwa relingi: górny i dolny oraz półkę pośrodku. Można ją również wzbogacić o funkcjonalną półkę na spodnie.
Konstrukcja garderoby Complanare wydaje się być wizualnie lekka poprzez zastosowanie dużych płaszczyzn frontowych oraz dyskretnie ukrytej ramie konstrukcyjnej – system montażu znajduje się ponad szafą (trzyma fronty od góry), dzięki czemu nie ma potrzeby ingerencji w strukturę podłogi.

Dystrybutorem produktów marki Fimes na polskim rynku jest firma Galeria Wnętrz. Zapraszamy do salonów przy ul. Malbolskiej 41 (CWW DOMOTEKA), lokale MS 33 i MS 34.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)