Gdzie? Co? Za ile? Kupujemy meble.

meble do sypialni

fot. meble do sypialni

Jeszcze parę lat temu planując kupno nowych mebli do domu, zazwyczaj udawaliśmy się na okoliczny rynek i tam wybieraliśmy z tego co akurat stało. Wiadomo, wybór był słaby, jakość tych produktów również pozostawiała wiele do życzenia. Często będąc w odwiedzinach u sąsiadki dostrzegaliśmy, że ma taką samą kanapę czy szafę co my. Na szczęście w obecnych czasach nie jesteśmy skazani na to, co akurat stoi na placu targowiska. Powstało wiele dużych i bardzo dobrze zaopatrzonych sklepów (chociaż biorąc pod uwagę ich rozmiary lepsze będzie określenie salonów) meblowych. Wybór w nich jest naprawdę imponujący, a każdy na pewno znajdzie coś unikatowego dla siebie. Liderami w sprzedaży mebli na pewno należy uznać: Forte, Abra, Vox, Agata Meble czy Bodzio.

Forte
to firmą z 17-letnią tradycją. Produkuje meble nie tylko na polski rynek, ale także na rynek europejski. Firma w bardzo umiejętny sposób śledzi najnowsze trendy i wdraża je do produkcji swoich mebli. Ich dewizą jest przede wszystkim zrozumienie potrzeb klienta i spełnienie jego oczekiwań. Wchodząc do salonu z meblami Forte, od razu przyciąga nasz wzrok bardzo duża różnorodność produktów,. Znajdziemy tu meble sypialniane, jak i salonowe, zarówno w stylu nowoczesnym jak i klasycznym. Przy urządzaniu pokoju naszej pociechy możemy zaszaleć zarówno stylem jak i kolorystyką wybranych mebli. Nie musimy kupować całej gotowej meblościanki, tylko po kolei wybierać sobie element po elemencie, aż stworzymy całość, która zachwyci nas i naszych bliskich. Ze znalezieniem sklepu z meblami Forte raczej nie powinno być problemu. Znajduje się praktycznie w każdym większym mieście, czasem jest ich nawet więcej niż jeden. W Polsce jest około 700 punktów gdzie można znaleźć meble Forte.

Abra
jest to ogólnopolska sieć salonów meblowych. Na naszym rynku funkcjonuje od prawie 20 lat i można ją znaleźć w 56 miastach(np. Koszalin, Poznań, Olsztyn, Zielona Góra i Sosnowiec). W sklepie możemy liczyć na rzetelną pomoc ze strony obsługi – zarówno przy wyborze mebli jak i jego wzornictwa. Bez względu na to, czy chcemy urządzić pokój dziecka, salon, sypialnie, biuro czy kuchnie, zawsze można liczyć na duży wybór i co nie często się zdarza, przystępne ceny. Jeśli znajdziemy podobający się nam mebel, ale jego rozmiar nie będzie nam pasował, sklep daje możliwość zrobienia tej rzeczy specjalnie dla nas na zamówienie.

Bodzio rozpoczął swoją działalność w 1985r i na chwilę obecną jest jednym z największych producentów mebli w Polsce. Jest laureatem wielu prestiżowych nagród, min. „Przedsiębiorca 2007” czy „Laur Konsumenta 2007”. W bardzo szerokiej gamie produktów znajdziemy meble kuchenne, sypialniane czy pokojowe. Charakteryzują się nowoczesnym i oryginalnym wyglądem, trwałością i przystępną ceną. Firma na bieżąco śledzi nowinki designerskie i nadaje nowe tchnienie starym modelom mebli. W całej Polsce znajduję się ponad 100 salonów firmowych (m.in. Kołobrzeg, Szczecin, Bydgoszczy, Toruń i Opole), więc raczej nikt nie powinien mieć problemu ze znalezieniem tego najbliższego.

Agata Meble jest firma z ponad 55-letnią tradycją. Jest jednym z największych w Polsce importerów mebli i elementów wyposażenia wnętrz z całego świata, przez co przyciąga do siebie coraz to nowych klientów, zachwyconych unikalnym wzornictwem połączonym z wysoką jakością. Na chwilę obecną prosperuje 9 salonów Agata Meble w takich miastach jak: Katowice, Gliwice, Bielsko-Biała, Rybnik, Warszawa, Wrocław, Łódź i Gdańsk. Kiedy już odwiedzimy najbliższy sklep, to oprócz mebli do pokoju dziennego, sypialni czy przedpokoju, znajdziemy również szeroki wybór dodatków, m.in. oświetlenie, tekstylia czy artykuły dekoracyjne. Sklep z pewnością przyciąga oprócz starych klientów, wielu nowych, chcących zasmakować odrobiny luksusu w pięknej oprawie.

Vox
istnieje na polskim rynku od 1990r i plasuje się w czołówce producentów mebli w Polsce. Od samego początku zadziwia, ale także zachwyca swoimi produktami. W chwili obecnej firma współpracuje z doświadczonymi projektantami i artystami, którzy w mistrzowski sposób łączą urodę z siłą, tworząc klimatyczne, ale i eleganckie wnętrza. Kupując produkty VOX (zarówno meble jaki artykuły dekoracyjne) możemy być pewni ich trwałości i wytrzymałości na wszystkie próby jakie stawia im życie razem z nami, a także, że pieniądze które wydamy, okażą się dobrą inwestycją na lata. Decydując się na zakupy mamy ponad 130 salonów w Polsce (m.in. Słupsk, Kalisz, Jelenia Góra, Radom) i ok 50 za granicą.

Wybór odpowiednich mebli jest bardzo ważny. Dlatego nie należy się spieszyć, przemyśleć wszystko dokładnie, bo tak naprawdę najważniejszy jest fakt, iż upiększając swoje mieszkanie, upiększamy swoje życie.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)