Gra kolorów w kuchennym królestwie smaku

garnki

fot. garnki

Urok życia we współczesnym świecie polega między innymi na tym, że poza luksusową, nieprzeciętną jakością przedmiotów, którymi człowiek się otacza, można wybierać spośród kolorów, form, technologii, itp. To, co jeszcze całkiem niedawno było w kuchni zwykłe, ponure i przeciętne, może zostać zastąpione niezwykłym, ożywczym, kolorowym i dbającym przez całe lata o zdrowe życie.

Garnki – od zawsze traktowane jako sprzęt arcycodzienny, na który po czasie nie zwraca się uwagi, stają się obecnie pierwszoplanowymi aktorami kuchennej sceny. Wręcz jej gwiazdami. To one, wyposażone w myślące, antyalergiczne, antybakteryjne technologie, niemal niezniszczalne, jak naczynia niemieckiej marki Silit, pomogą zmienić kuchenne nawyki. Nauczą, że najważniejszym w ludzkiej codzienności jest czerpanie radości z tego, co się je.

Najważniejszym, bo od dobrego, zdrowego jedzenia zależy życiowa energia, odpowiednie samopoczucie, radość, świadomość możliwości osiągania sukcesu. Jest się tym, co się je – to powiedzenie kryje w sobie wiele prawdy. Poza tym gotowanie nadaje domowej przestrzeni zupełnie nowego charakteru – zbliża, natchniewa rodzinnym ciepłem i spokojem. Dlatego warto gotować z rozmysłem i w odpowiednich naczyniach, które potrafią bardzo wiele.

Niemiecka marka Silit stworzyła serię bardzo ożywczych garnków o wyrazistych, sympatycznych kolorach. Linia Passion Colours zaraża zapałem do kolorowego gotowania, eksperymentowania ze smakiem i wyposażania kuchni w sprzęt, który będzie cieszył przez lata. Poszczególne linie bardzo rozbudowanych serii, na którą składają się trzy kolory: Energy Red (link), Wild Orange (link) czy Crazy Yellow (link), oferują pasjonatom gotowania to, co najlepsze.

garnki

fot. garnki

Niskie i wysokie garnki, brytfanny, patelnie, woki, rondle i specjalistyczne naczynia do gotowania na parze i bardzo wygodnego gotowania makaronu. Wszystkie naczynia wykonane są na zewnątrz z barwnego, prawie niezniszczalnego, a antybakteryjnego i antyalergicznego, opatentowanego przez Silit materiału Silargan® wewnątrz.

Jako że stworzone są na bazie jednego kawałka ferromagnetycznej stali, tworzącego stabilny szkielet, naczynia rozgrzewają się nadzwyczaj szybko, oszczędzając energię. Duże, wygodne, nienagrzewające się uchwyty pozwalają przenosić nawet spore garnki bez obawy poparzenia.

garnki

fot. garnki

Naczynia z trzech linii serii Passion Colours nadają się do gotowania na każdym typie kuchenek – gazowych i elektrycznych, w tym również indukcyjnych i sensorowych. Garnki można myć w zmywarce.
Te myślące technologie pozwalają przez długie lata cieszyć się prawdziwym smakiem zdrowym potraw. Ich 10-letnia gwarancja oraz zjawiskowy Silargan® zyskały naczyniom z serii Passion Colours światowe uznanie.

Sklep www.smakprostoty.pl, promując zdrowy styl życia, skłania się ku niezwykle trwałym i doskonale wykonanym kolorowym naczyniom marki Silit.

Krystian Wawrzyczek – technik technolog żywienia zbiorowego
Joanna Gawlikowska

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)