Holenderski design w Le Pukka

Drewniany stół

fot. Drewniany stół

Od kilku dni w Le Pukka concept store dostępny jest nowy asortyment od HK Living, prosto z Holandii. W ofercie pojawiły się industrialne, metalowe lampy wiszące, oryginalne metalowe krzesła oraz gama produktów drewnianych.

Nowy design, dostępny w Le Pukka concept store to przede wszystkim utrzymane w stylu przemysłowym oświetlenie, metalowe krzesła, taborety, drewniane meble, które zostały w pełni pozyskane w procesie recyklingu. Nowością w naszej ofercie są produkty z drewna po obróbce – informuje Katarzyna Barwińska, właścicielka Le Pukka.

Holenderski design lamp

fot. Holenderski design lamp

Zauważyłam, że coraz modniejsze staje się łączenie nowoczesnych, minimalistycznych form mebli wykończonych np. na wysoki połysk właśnie z surowymi, metalowymi lub drewnianymi, krzesłami, taboretami, czy ławami do jadalni. Na przykładzie naszych klientów widzimy, że często boją się takich odważnych połączeń – nowoczesności z meblami wykonanymi z drewna po recyklingu i stylizowanymi przedmiotami na styl przemysłowy – dodaje Katarzyna Barwińska.

Ławy do siedzenia

fot. Ławy do siedzenia

W taki sposób Le Pukka postanawia przyczynić się do rozpowszechnienia wśród swoich odbiorców stylu surowego i do swojej oferty wprowadziła także drewniane ławy, siedziska i stołeczki, także od HK Living.REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)