Idealna harmonia w łazience

łazienka

fot. łazienka

Prysznice z odpływem na poziomie posadzki doskonale komponują się z każdą aranżacją łazienki. Zaprojektowane w odpowiednim miejscu i wykończone nowoczesnymi płytkami, powiększają optycznie pomieszczenie. Kluczowy wpływ na jednolity wygląd strefy prysznica ma jednak rodzaj zastosowanego odwodnienia. Znakomitym rozwiązaniem są tutaj odpływy liniowe.

Największą sztuką jest stworzenie stylowych akcentów, które nie dominują jednak nad całą aranżacją. W przypadku Advantix Vario firmie Viega udało osiągnąć idealną równowagę, dzięki minimalistycznemu rusztowi o szerokości zaledwie czterech milimetrów. Odpływ doskonale integruje się z płytkami podłogowymi, a jednocześnie może odprowadzić 24 litry wody na minutę. Taka wydajność jest wystarczająca nawet gdy mamy do czynienia z prysznicami o dużym przepływie wody, takimi jak deszczownice.

łazienka

fot. łazienka

Precyzyjny montaż
Advantix Vario to wysokiej klasy odpływ z płynną regulacją długości, która pozwala na najbardziej wymyślne warianty instalacji. Nawet ograniczenia powstałe w fazie budowy i projektu nie są problemem, ponieważ odpływ można skrócić z dokładnością co do milimetra. Wysokość zabudowy wynosi jedynie 95 mm, dzięki czemu Vario doskonale nadaje się również do łazienek remontowanych.

Nieograniczone możliwości aranżacji
Trzy proste łączniki pozwalają zaaranżować strefę prysznica w niemal dowolny sposób. Dzięki nim z łatwością zaprojektujemy odwodnienie o długości nawet 280 cm, umieścimy odpływ w narożniku lub ułożymy go w kształcie litery „L” lub "U", bez stosowania żadnych wersji specjalnych. Możemy po prostu dowolnie skracać i łączyć ze sobą kilka odpływów Vario, wybierając opcję idealnie dopasowaną do naszych potrzeb.

Dyskretny urok szkła
Minimalistyczny Vario to nie jedyna propozycja firmy Viega dla klientów poszukujących niebanalnych rozwiązań prysznicowych. Doskonałą alternatywą będzie klasyczny odpływ liniowy Advantix lub Advantix Basic z efektownym rusztem z serii Visign wykonanym ze szkła bezpiecznego o długości od 750 do 1200 mm. Szklany ruszt dostępny jest w kolorze czarnym lub szarym i z pewnością stanie się prawdziwą ozdobą łazienki. Oferta obejmuje także analogiczne ruszty ze stali nierdzewnej oraz wersję przystosowaną do wyłożenia dowolnymi płytkami lub kamieniem naturalnym. REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)