Idealne fototapety do kuchni

Fototapeta w kuchni to widok, który już nikogo nie zaskakuje. Kolorowy pas nad blatem, dominujący wzór czy cała ściana pokryta fototapetą, nie tylko urozmaicą aranżację współczesnej kuchni, ale także nadadzą jej wyjątkowego charakteru.
fototapeta do kuchni firmy demur.pl
Współczesna kuchnia jest równie ważnym pomieszczeniem w domu, co pokój dzienny. Spędzamy w niej wiele czasu każdego dnia, przygotowując posiłki czy rozmawiając. Dlatego ważny jest odpowiedni wystrój, a sposobem na jego uatrakcyjnienie mogą okazać się fototapety do kuchni.

Wielkoformatowe grafiki to prosty i szybki sposób na zmianę wystroju wnętrza. Dzięki dostępnym nowoczesnym materiałom, fototapety kuchenne są dobrej jakości, wytrzymałe, a co najważniejsze – można je łatwo wyczyścić. Dodadzą przestrzeni i wprowadzą głębię do pomieszczenia. Ciekawa fototapeta do kuchni może dać możliwość oderwania myśli od spraw dnia codziennego.
fototapeta do kuchni firmy demur.pl
Duże grafiki ścienne mogą być laminowane, na podłożu flizelinowym lub też lateksowe. Te ostatnie wykonane są z domieszką papieru, dzięki czemu pozwalają ścianie oddychać. Z kolei fototapeta kuchenna bez laminowania doskonale nadaje się pod szybę lub w miejsca, które nie są narażone na uszkodzenia mechaniczne. W kuchni najlepiej spisują się te laminowane, a te z kolei możemy spotkać w odmianach matowych lub z połyskiem.

Ciekawym i chyba najchętniej wykorzystywanym motywem w dekoracji kuchni są produkty spożywcze. Duże i soczyste owoce, aromatyczne przyprawy czy smakołyki doskonale podkreślą wyjątkowy charakter kuchni. Z kolei miłośnicy kuchni włoskiej skuszą się na grafiki przedstawiające zioła lub makarony. Warto jednak wiedzieć, że równie atrakcyjnie będą prezentować się zdjęcia prezentujące panoramy miast, a nawet motywy abstrakcyjne. Tego rodzaju wzory doskonale nadają się także na fototapety do jadalni lub salonu. REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)