Inteligentne wejście do domu

Skrzynka na listy

fot. Skrzynka na listy

Funkcjonalność, dobra jakość, niezawodność, ciekawy design oraz kompatybilność to cechy charakteryzujące systemu komunikacji zewnętrznej marki Siedle. Firma ta w swojej ofercie posiada domofony, wideofony, skrzynki na listy i urządzenia do kontroli dostępu, czyli wszystko to co może chronić naszą prywatność i zapewniać komfort użytkowania.

Niemiecka firma Siedle od 250 lat wyznacza nowe kierunki rozwoju w dziedzinie komunikacji zewnętrznej. Pierwszy telefon firma ta wyprodukowała w 1887 roku, a w latach 30. XX wieku stała się liderem w produkcji domofonów. Obecnie firma Siedle&SöhneTelefon und Telegrafenwerke OHG jest głównym producentem urządzeń do komunikacji wewnętrznej jak i zewnętrznej na rynku niemieckim.

W ofercie firmy można przede wszystkim znaleźć domofony i wideofony. Urządzenia produkowane w czterech seriach Classic, Select, Stell oraz Vario charakteryzują się ciekawym designem oraz zaawansowaną technikę komunikacyjną.
Seria Classic jest współczesną rekonstrukcją klasycznego domofonu lub wideofonu. Ciekawe wzornictwo kratki głośnika, przycisk podświetlany diodami LED oraz kamera o wysokiej rozdzielczości z pewnością umożliwi odpowiednią obserwację i komunikację.
Seria Select została specjalnie stworzona z przeznaczeniem dla budownictwa jednorodzinnego. Jest to doskonałe połączenie ciekawej stylistyki z funkcjonalnością. Obudowa wykonana z przeźroczystego tworzywa sztucznego doskonale współgra z elementami wykonanymi z litego aluminium. Szeroka gama kolorów oraz bogactwo elementów programu pozwala dopasować produkt do oczekiwań klienta.
System komunikacyjny Steel umożliwia zastosowanie indywidualnych rozwiązać, a przy tym oferuje doskonałą jakość i precyzję wykonania. Z kolei atutem programu Vario jest modułowość.

Inteligentny domofon

fot. Inteligentny domofon

Przeczytaj również: Ciepło z pewnego źródła

Bezprzewodowy wideomofon i jednocześnie telefon stacjonarny to najnowsza propozycja firmy Siedle. To właśnie model Scope, dzięki połączeniu obu funkcji, włącznie z trybem głośnomówiącym i przyciskiem otwierania drzwi, urządzenie zapewnia użytkownikowi maksimum wygody i swobodę kontroli dostępu.
W ofercie firmy można także znaleźć produkty, które w połączeniu z urządzeniami komunikacji zewnętrznej tworzą inteligentną przestrzeń wejścia. Skrzynki na listy mogą być montowane na szkle, wpuszczane, wolno stojące mocowane powierzchniowo lub w zewnętrznym panelu. System dostępu ułatwia identyfikację gości, dzięki czemu zapewniają przede wszystkim bezpieczeństwo, a także wygodę. Dodatkowo system Siedle Fingerprint z czujnikiem ciepła linii papilarnych to doskonałe uzupełnienie kluczy drzwiowych. Natomiast elektroniczny klucz pozwoli dzieciom na szybkie i bezpieczne wejście do domu, a kodowany zamek ułatwi kontrolę wejścia.

Partnerem firmy Siedle w Polsce jest Grupa ANB. Więcej informacji: www.domofonysiedle.pl

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)