Invado na targach BUDMA 2011

targi

fot. targi

W dniach 11 – 14 stycznia w Poznaniu odbędzie się jubileuszowa, dwudziesta edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA. Tym razem prestiżowa impreza upłynie pod hasłem: „Zrównoważone budownictwo – Inwestycja w przyszłość". Wśród firm z Francji, Hiszpanii, Finlandii czy Rumunii, nie zabraknie również naszych rodzimych liderów branży, w tym producenta drzwi Invado.

Tegoroczny temat przewodni to również wiodący element strategii rozwoju wszystkich prezentujących się podczas BUDMY przedsiębiorstw. „Zrównoważone budownictwo" to praktyczne stosowanie zasad ekonomii i funkcjonalności, połączone z troską o środowisko naturalne i komfort klienta. INVADO Sp z. o.o. jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się producentów stolarki drzwiowej oraz listew przypodłogowych i wykończeniowych z MDF i klejonki sosnowej w Polsce oraz wiodącym dostawcą komponentów dla przemysłu meblarskiego. Swoją pozycję rynkową buduje w oparciu o ciągłe inwestycje w ludzi i doskonalenie jakości. INVADO dysponuje autorską, opatentowaną technologią okleinowania drzwi, którą wyróżnia trwałość i ekologiczność.

Podczas BUDMY stanowisko INVADO można odwiedzić w pawilonie 3A, na stoisku 39. Zaprezentowane tam zostaną między innymi propozycje produktów z najnowszego katalogu firmy.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)