Iskrzące farby i efekty dekoracyjne

farby i efekty dekoracyjne

fot. farby i efekty dekoracyjne

Zima bywa mroźna i sroga, w tym jednak jej urok. Białe płatki fruwające w powietrzu, spowite śnieżnym puchem wzgórza i mróz trzaskający pod butami. W każdym z nas drzemią wspomnienia, gdy jako dzieci nie mogliśmy się doczekać, by ulepić bałwana, zrobić bitwę na śnieżki i wypatrywać przez okno Mikołaja z workiem prezentów przerzuconym przez ramię. Czar tych mroźnych i niezwykłych dni z łatwością wprowadzimy do naszych domów dzięki farbom marki Dekoral Fashion.

Dawniej, gdy zima pukała do domów w całej okazałości, atmosfera najpiękniejszych w roku świąt Bożego Narodzenia rodziła się w naszych sercach sama. Wraz z podmuchami mroźnych wiatrów, szronem malującym piękne rysunki na szybach i zaśnieżonym krajobrazem za oknem. Dziś jednak ta niezwykle urokliwa pora roku płata nam figle, a deszczowa i ponura pogoda nie sprzyja budowaniu świątecznego nastroju. Dzięki farbom oraz efektom dekoracyjnym marki Dekoral Fashion magia zimy ma szansę z powrotem zagościć w naszych domach.

Luksus i magia – zimowe inspiracje
Marka Dekoral Fashion to kolekcja nasyconych, pastelowych i iskrzących barw prosto ze świata mody. Zgodne z najnowszymi trendami, pełne szyku i elegancji efekty, jakie można dzięki nim uzyskać sprawiają, że nawet zimowa oprawa, ma szansę zagościć w naszych domach i mieszkaniach. W odcieniach „Jedwabnej Popieli” i „Intuicji” farb Akrylit W Fashion Collection możemy przemyśleć sprawy, o których po świętach często zapominamy. Zimny róż koloru „Piękno” przywoła mroźne poranki, kiedy to śnieg muśnięty promieniami słońca tworzy niezapomnianą, różową powłokę ziemi i przenosi nas w magiczny czas świąt. W baśniową atmosferę zimowych dni zabiorą nas także farby z Diamentowej Kolekcji marki Dekoral Fashion.

Po nałożeniu na nie dekoracyjnych drobinek złota, srebra i perły, wchodzących w skład kolekcji, rozświetlimy nawet najbardziej ponure pokoje i sprawimy, że luksus i elegancja zagoszczą w nich na stałe. Delikatne i zwiewne pastele z „Perłowej poświaty” będą rozprzestrzenić dookoła atmosferę ekskluzywności. Łagodne fiolety i szarości ze „Srebrnego pyłu” niczym lśniące drobinki lekkiej zimowej mgły wprawią nas w chwilę przedświątecznej zadumy. A migoczące złotymi cząsteczkami czerwienie i beże z „Iskrzącego złota” pomogą stworzyć wrażenie przebijających się przez mroźne powietrze leniwych promieni słońca. Zimowe wzory przeniesiemy do domów za pomocą efektów dekoracyjnych z serii Włoskie Impresje. „Srebrzyste refleksy” oraz wzory imitujące mroźne malowidła, jak np. „efekt szczotki” dają wrażenie lekkości i ulotności – tak charakterystyczny dla śnieżnej atmosfery. Delikatne pastelowe szarości i pudrowe róże „Arrivederci”, „Vino Bianco” i „Ciao Bambina” stworzą natomiast atmosferę zimowej nocy przy pełni księżyca, rzucającego błyszczącą poświatę na świeży śnieg.

salon

fot. salon

Farby i efekty dekoracyjne marki Dekoral Fashion pozwolą stworzyć w naszym domu wystrój nawiązujący swoją fakturą oraz kolorami do kreacji największych projektantów mody, a dzięki specjalnym technikom ozdobnym imitujący niezwykły klimat zimowych zjawisk pogodowych. Nieograniczone wręcz pole do popisu zyskuje dzięki nim nasza wyobraźnia: gwieździste niebo, spadające komety czy połyskująca w oddali łuna światła – mogą znaleźć się na ścianach i sufitach naszych mieszkań.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)