Jeden klimatyzator – wiele zalet – Blaupunkt MOBY BLUE 1312

klimatyzator przenośny

fot. klimatyzator przenośny

Od klimatyzatora coraz więcej się wymaga. Już nie tylko ma chłodzić, ale również dobrze wyglądać, niewiele kosztować i najlepiej, gdy jednocześnie może być również urządzeniem grzewczym. Utopia? Nowy model klimatyzatora przenośnego firmy Blaupunkt udowadnia, że jest to możliwe.

Klimatyzator przenośny czyli tzw. klimatyzator z rurą to coraz popularniejsze urządzenie w każdym domu. Potrafi przede wszystkim skutecznie walczyć z upałem dostającym się do wnętrz mieszkalnych, a dzięki swojej mobilności, może być ustawiany w różnych pomieszczeniach, a w razie potrzeby chowany. Choć ceny urządzeń mobilnych są niższe od stacjonarnych, to jednak i tak jest to znaczący wydatek, szczególnie jeśli zależy nam na sprzęcie wielofunkcyjnym.

A jednak zdarzają się chlubne wyjątki. Takim jest tutaj klimatyzator mobilny firmy Blaupunkt, nowy model MOBY BLUE 1312. Już sam producent urządzenia jest najlepszym gwarantem najwyższej jakości. Blaupunkt to bowiem jedna z niewielu marek, które słyną z innowacyjnej i niezawodnej technologii. Model Moby Blue 1312 zaskakuje więc połączeniem ze sobą wielu zalet.

Klimatyzator z funkcją ogrzewania i autorestartu
Wbrew pozorom, klimatyzatory przenośne rzadko posiadają dodatkowe funkcje. Moby Blue 1312 ma ich kilka – między innym funkcję autorestartu (wznawia pracę po zaniku i powrocie zasilania) oraz funkcję ogrzewania. Ta druga sprawia, że urządzenie jest uniwersalne – przydaje się nie tylko latem, ale również w chłodniejsze pory roku. Klimatyzatory przenośne Blaupunkt ponadto mają właściwości wentylacyjne i osuszające powietrze, więc z powodzeniem zastępują wiele urządzeń, na które w domu zazwyczaj brakuje miejsca.

Nowatorski wygląd i komfort użytkowania
Produkt firmy Blaupunkt to dowód na to, że klimatyzacja na kółkach oprócz funkcjonalności może mieć estetyczny wygląd. W tym konkretnym przypadku na uwagę zasługuje przede wszystkim doskonała jakość wykonania – nowatorska konstrukcja i dbałość o detale. Użytkownicy cenią również wygodną obsługę urządzenia, które jest zdalnie sterowane pilotem z wyświetlaczem LCD. Za jego pomocą można m.in. samodzielnie ustawić sobie siłę nawiewu powietrza, a także włączyć tryb uśpienia.

Opłacalna inwestycja
Jeśli klimatyzator oprócz dawania chłodu, potrafi także ogrzewać, zazwyczaj jest znacznie droższy od zwykłych urządzeń. A jednak klimatyzator Blaupunkt Moby Blue 1312 zaprzecza tej regule. Tu w cenie zwykłego klimatyzatora chłodzącego, otrzymujemy bowiem wysokiej klasy urządzenie wielofunkcyjne.
Patrząc na wszystkie zalety Moby Blue 1312 można podejrzewać, że spopularyzuje on korzystanie z klimatyzacji przenośnej. Być może za jego sprawą, klimatyzacja przestanie być postrzegana jako luksus, a zacznie być po prostu niezbędnym wyposażeniem wnętrz dbającym o komfort życia.REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)