Jesienne zwierzaki we wnętrzach

dekoracje

fot. dekoracje

Jesień może być piękna, kolorowa i dać dziecku wiele frajdy. Jednak czasem bywa deszczowa i smutna. Taką aurę warto zostawić za drzwiami, a w zamian zaprosić do domu kolorowe, leśne zwierzaki.

Nowi przyjaciele
Sówka Grażka, lisek Florek czy jeżyk Stefcio to tylko wybrane zwierzaki z kolekcji dziecięcej Lotari, które chętnie dołączą do grona najbliższych przyjaciół dziecka i potowarzyszą mu w jesiennych zabawach. Gdy za oknem plucha i ziąb, postarajmy się, by chociaż wnętrze nie dawało dziecku powodów do smutku, a było zachętą do zabaw i źródłem radości.

dekoracje

fot. dekoracje

W kolorach tęczy
Ożywić wnętrze pomogą kolorowe nadruki i naklejki, które bez problemu umieścimy na ścianach, lampach, szafkach i obrazkach. Lotari oferuje całą gamę wielobarwnych motywów, które stanowią atrakcyjne dekoracje dziecięcego pokoju. Ofertę samoprzylepnych nadruków dopełnia kolekcja rolet i poduszek z nadrukowanymi już motywami i postaciami zwierząt.

Jeżeli jednak dziecko ma już ukochanego bohatera z kreskówki, którego nie sposób zastąpić innym, nie próbujmy tego robić – zaprośmy do wnętrza właśnie jego. Marka Lotari pozwala stworzyć indywidualne projekty na życzenie, aby każdy dziecięcy pokój miał szansę zamienić się w niepowtarzalną krainę.
REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)